» PROBLEMY » Sprawy intymne

Zaloguj | Zarejestruj

30 mar 2018, o 20:06

świeżak

Obserwuje forum od dłuższego czasu ale mało wypowiada się osób starszych
Czy facet 25+lat ma szanse mając mocno krzywe plecy poznać dziewczynę którą będzie pociągał?
Mam wrażenie że jak dziewczyna zobaczy mój problem urywa znajomość
Czy dla kobiet tak bardzo ważna jest fizyczność i czy mam szanse na bliskość?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

3 kwi 2018, o 13:47

domownik

Nie czuj się gorszy bo wtedy będzie Ci trudniej znaleźć. Różni sa ludzie, niektórzy pewnie zwrócą na to uwagę, ale są też i tacy co nie zwrócą. Sam się zastanów czy chciałbyś np dziewczynę z takim problemem,czy by Ci to bardzo przeszkadzało.

Góra Góra

3 kwi 2018, o 19:45

domownik

marcin99 napisał(a):
Obserwuje forum od dłuższego czasu ale mało wypowiada się osób starszych
Czy facet 25+lat ma szanse mając mocno krzywe plecy poznać dziewczynę którą będzie pociągał?
Mam wrażenie że jak dziewczyna zobaczy mój problem urywa znajomość
Czy dla kobiet tak bardzo ważna jest fizyczność i czy mam szanse na bliskość?

Może nie powinnam zabierać głosu, bo bardzo starsza nie jestem ale chcę coś dodać od siebie. Szansa zawsze jest. Wszystko zależy od człowieka. Od tego czy dziewczyna jest w stanie zaakceptować Twoje niedoskonałości. Wiadomo, że większość ludzi patrzy na wygląd. To nieuniknione, bo coś musi nas do kogoś przyciągnąć. Jednak nie popadajmy w skrajność. Nie tylko to z zewnątrz ma znaczenie. Bo można być idealnym ale cholernie zepsutym w środku. Jeśli też sam będziesz akceptował swój wygląd, będziesz pełen energii, ludzie będą inaczej Cię odbierać niż jako osobe niezadowoloną. Znam osoby, które mimo krzywego kręgosłupa są tak dobrymi ludźmi, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Mają dziewczyny, żony, dzieci. Wiele z nas ma skoliozę i większość osób znajduje kogoś. Trzeba trafić na odpowiednią osobę. Głupio urywać znajomość przez taki "problem", bo nikt z nas nie wie co spotka drugą osobę za kilka, a może kilkanaście lat. Życie jest nieobliczalne. Powodzenia!

Góra Góra

11 kwi 2018, o 12:37

domownik

Marcin99 głównie to tkwi w naszej głowie. Dla poprawy myślenia, proponuję drążek , pompki. Najlepiej przed tym skontaktuj się z lekarzami a nie tylko jednym. Najlepiej to z 10 przynajmniej, żeby mieć jasność w miarę bo wiadomo co lekarz to większy specjalista.

Zobacz sobie jak moje plecy wyglądają ( już dużo lepiej chyba, niż dawno temu )

Mam bardzo mocne skrzywienie a czasami mi się wydaje, że się do mnie uśmiechają kobiety, mimo już mojego zwapniałego wieku. Wyglądam z dobrych kilka lat młodziej, dzięki treningom, w miarę diecie i odpoczynku w miarę.

Zagadywanie mi idzie i tak bardzo kiepsko, bo kiedy Ziomki wyrywali, ja latałem na mecze :DD

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]