Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - DLACZEGO WŁASNIE JA?????????!!!!!!!!!

» PROBLEMY » Depresja, Nerwica, problemamy emocjonalne

Zaloguj | Zarejestruj

27 cze 2008, o 17:09

domownik

chyba kazdy sobie to pytanie zadaje :)
szczególnie osoby chore. Mimoze najbliszsi wpajaja ze bedzie dobrze, to ciagle to pytanie siedzi w głowie i nas meczy!!!
dlaczego to mnie spotkało , musze sie tak meczyc???? wszystkim sie jakoś układa a ja musiałam/em zachorowac na cos takiego!!!!!!!!!!!

czesto to pytanie was nurtuje????

tylko napiście prawde :D :D :D

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

27 cze 2008, o 18:38

świeżak

Szczerze mowiac ja tez zadaje takie pytanie "dlaczego to wlasnie ja?? "
mamy wakacje i to jest najgorszy okres "skoliotyków"

Góra Góra

28 cze 2008, o 12:02

domownik

Ja tak samo czasem mam przez to doła, zadaje sobie pytania na które wiem że nigdy nie znajde odpowiedzi...czemu musiało się tak stać, że to właśnie ja. Wiem, że każdy to przeżywa w inny sposób, bo nie wszyscy znależli się w takiej samej sytuacji. Miomo pierwszej opercacji na którą musiałam czekać 3 lata, nie jestem do końca zadowolona z jej efektów :(

Góra Góra

28 cze 2008, o 18:26

świeżak

Ja od wielu lat zadaję sobie to pytanie. Często mam wielkie doły z tego powodu. Zazwyczaj jest ok, ale czasami mam ciężkie dni. Nie mogę patrzeć na innych ludzi, którzy nie mają tego problemu, nie czują bólu, wszystko przychodzi im łatwo. Wiele razy już się zastanawiałem dlaczego ja muszę mieć trudniej i we wszystko wkładać większy wysiłek.
Oczywiście zdaję sobie sprawę i doskonale wiem, że są ludzie poważniej dotknięci przez los, czasami taki myślenie pomaga, ale tylko czasami.

Ostatnio edytowano 29 cze 2008, o 12:18 przez kobi, łącznie edytowano 1 raz

Góra Góra

29 cze 2008, o 10:38

domownik

wiem ze duzo osob ma gorzej niz my ( a znam takich ludzi masa) ale ciagle mi po glowie chodzi ze przeciesz inni nawet nie mieli powazniej grypy a ja musiałam miec cos takiego i zyci ze swiadomoscia ze juz nigdy sie tego nie pozbedne:(
ciekawe czemu tylko w momencie jak mam doła to takie mysli przychodza:)

Góra Góra

29 cze 2008, o 12:23

świeżak

@martin93 właśnie mi uświadomiłeś, że te myśli pojawiają się jak mam doła, jak mój "przyjaciel" daje o sobie znać. Wcześniej nawet tego nie kojarzyłem, chyba człowiek przyzwyczaja się do tego, podobnie jak do skoliozy.

Góra Góra

29 cze 2008, o 21:50

domownik

napewno będzie dobrze! Człowiek z czasem uczy się z tym żyć, a życie płata czasem takie figle. Wiem że najgorzej jest gdy ma się naście lat ale cóż...Cieszmy się z tego co mamy inni naprawde mają gorzej.

Góra Góra

30 cze 2008, o 17:56

domownik

Ja zadawałam sobie takie pytanie do czasu aż poszłam do szpitala i zobaczyłam, że inni mają dużo gorzej. A teraz nawet cieszę się, że mnie to spotkało :)

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

30 cze 2008, o 20:38

domownik

zazdroszcze ci nastawinia do tego wszystkiego!!!!!!
ja tez praiwe wogole sie tym juz nie przejmuje ale jak sa gorsze momenty to rozmyslam na tym calymi godzinami "jak by było gdyby........."

Góra Góra

6 lip 2008, o 19:15

świeżak

maja napisał(a):
Ja zadawałam sobie takie pytanie do czasu aż poszłam do szpitala i zobaczyłam, że inni mają dużo gorzej. A teraz nawet cieszę się, że mnie to spotkało :)

Jak już pisałem, doskonale wiem, że są osoby, które mają gorzej.
Ale jak człowiek ma doła to taki myślenie nie pomaga.
Normalnie jak nie mam złego nastroju, to wszystko jest dobrze, cieszę się życiem, doceniam to co mam.
Całe szczęście, że doły nachodzą mnie rzadko ;)

Góra Góra

11 lip 2008, o 19:57

domownik

szcesciaz:) ja tez rzadko miewam doła ale jak juz złapie to na maksa!!!
najczesciej przez to ze ludzi mnie potrafia na ulicy zatrzepic i albo sie nademna znecaja albo mi wpajaja jaka "ja to biedna" i oczywisce musze im wszystko opowiedziec.ale i tak zawsze sie odwracam i zwiewam:(

Góra Góra

3 wrz 2008, o 17:06

świeżak

To pytanie zadaję sobie od dobrych kilku lat. Tyle, że jakby na mnie nie padło, padłoby na kogoś innego. Mimo wszystko "pocieszam się" tym, że skolioza to nie jest tak poważne schorzenie, jak może się wydawać. Niektórzy mają nowotwory, są niewidomi, głusi, brakuje im kończyn etc. To dużo gorsze choroby, bardziej utrudniające życie.

Przez skoliozę nie potrafię patrzeć na świat przez różowe okulary, ale nie widzę go też w szarych barwach.

Jako, że to 1 mój post na forum: pozdrawiam wszystkich. :) (niektórych kojarzę z "dawnego" forum).

Góra Góra

3 wrz 2008, o 19:18

domownik

Ja często zadaję sobie to pytanie, od jakiegoś czasu baaaaardzo często. Ostatnio mam straszne doły:(

Góra Góra

22 paź 2008, o 08:18

świeżak

A ja tams obie nie zadaję tego pytania.. kiedyś tak.. ale teraz nie.. przecież nie ma powodu... człowiek zwariuje dręcząc się tym... tak to jest, że jednych spotyka choroba... a drudzy mają co innego na głowie:)) :D

Góra Góra

22 paź 2008, o 15:34

hej
domownik

ja rowniez zadaje sobie to pytanie dlaczego wlasnie mnie spotakalo, dlaczego nie moge latem ubrac sie w stroj kapielowy, opalac sie na plazy jak kazdy....dlaczego nie moge nalozyc obcislej bluzki? tylko musze sie ubierac tak zeby zakryc moja wade, obawiam sie czy nikt na mnie nie patrzy....ALE JUZ JEST OK MAM PROSCIUTKIE PLECKI:)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]