Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - POZNAŃ - operacje

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Szpitale oraz Kliniki Rehabilitacji » Poznań

Zaloguj | Zarejestruj

29 maja 2008, o 09:59

domownik

Heeej!!!!!!!!!!

Mam do was takie pytanko :* jak długo byliśie w szpitalu i kto was operował ?mnie M.Glowacki :D A was ?Pozdrawiam

Góra Góra
  Zobacz profil ICQ

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

4 cze 2008, o 11:13

świeżak

Cześć Martuś, od niedawna jestem w kontakcie z doc. Głowackim.Możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami nt doktora? Chciałabym przyspieszyć operację, jak to zrobić?

Góra Góra

12 cze 2008, o 13:44

domownik

mnie tez Glowacki :-))jak przyspieszyc...musisz go naciskac i pytac kiedy. Moze cos sie uda :) Niewiemjak jest teraz, kiedys implanty kupowalo si esamemu i operacja byla niedlugo potem jak si eje kupilo. Teraz chyba sa refundowane i sa jakies kolejki.

Góra Góra

21 lip 2008, o 13:59

świeżak

operował mnie docent Kotwicki... 4 godziny... w szpitalu spędziłam 28 dni... ;] i bardzo dobrze je wspominam...

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

4 wrz 2008, o 18:16

świeżak

A ja byłam operowana czerwcu 2002r operował mnie docent Pucher ponad piec godzin. pozdrawiam cieplutko

Góra Góra

15 mar 2009, o 11:03

świeżak

Dr Głowacki 4 godziny operacja w szpitalu jakies trzy i pol tygodnia ale to było 13 lat temu

Góra Góra

15 mar 2009, o 16:15

domownik

Byłam operowana na 28czerwca przez niestety nieżyjącego już dr. Polakowskiego. Operacje trwały 9 i 8 godzin (druga po 2 tygodniach) W szpitalu byłam bez paru dni 3 miesiące. Najpierw leżałam w korycie gipsowym od szyi do stóp a później chodziłam w gorsecie gipsowym 9 miesięcy. Ale to jest za mną już 30 lat

Góra Góra

16 mar 2009, o 13:15

świeżak

Cześć!!Ja też od niedawna mam kontakt z Dr Głowackim.Na razie kazał mi nosić gorset ortopedyczny ale powiedział że operacja jest i tak konieczna.Dlatego mam pytanie bo bardzo się boje tej operacji czy ona bardzo boli ?? i jak jest po operacji???

Góra Góra

16 mar 2009, o 20:06

domownik

na tym forum znajdziesz wiele informacji. poszukaj ; )

Góra Góra

29 mar 2009, o 18:21

domownik

Mnie doc.Kotwicki
byłam operowana 5 godz....
przed operacją w szpitalu byłam 2 tyg. i po też 2

Góra Góra

28 sty 2010, o 21:42

świeżak

Mnie operowal doc. Kotwicki operacja trwala 5, 5 godz.Zdarzyli mi tylko wstawic implanty, bo niestety na resekcje juz zabraklo czau bo duzo krwi stracilam. Ale jestem zadowolona z efektu mialam 90 stopni teraz mam ok 40. Mam zamiar sie zdecydowac na 2 operacje resekcji zeber . ale to za jakis rok moze 2.

Góra Góra

2 lut 2010, o 18:07

świeżak

Mnie operował również doc. Głowacki i operacja trwała ponad 3 godziny. A w szpitalu tydzień przed i około dwóch po.

Góra Góra

15 lut 2010, o 21:14

świeżak

Witam.
Mam 25 lat i bardzo intensywnie zastanawiam się nad operacją (nie będę pisać dlaczego wcześniej nie zdecydowałem się na nią, ponieważ to długa historia). Obecnie to co mi przeszkadza to wysunięta prawa łopatka (garb) oraz czasami ból kiedy długi stoję lub siedzę, na szczęście w pracy mogę zmieniać pozycję, trochę pochodzić. Od ponad 5 lat regularnie ćwiczę, przez dwa lata chodziłem do świetnej Pani rehabilitantki (poprzedniego rehabilitanta i ortopedy nie wspominam dobrze). Coraz więcej osób mówi mi, że warto zastanowić się nad operacją, ponieważ medycyna w tej dziedzinie poczyniła ogromny postęp, a i efekty są naprawdę dobre.
Myśląc o tym, że jestem coraz starszy (w późniejszym wieku organizm gorzej się regeneruje) zastanawiam się nad operacją.
Strasznie się boję i odkąd myślę o operacji w głowie mam tylko śmierć na stole operacyjnym lub wózek inwalidzki po nieudanej operacji.
Znajomy polecił mi dr Głowackiego , na forum widziałem pozytywne opinie o tym lekarzu.
Zastanawiam się także nad prywatną konsultacją u dr Kłapiecia.
Nie ukrywam, że najchętniej spotkałbym się z tymi osobami, które miały operację i porozmawiał to tym.
Jeżeli nie na żywo to proszę o kontakt na gg (numer w profilu) jeżeli ktoś dysponuje czasem.
Jakiego lekarza polecacie ? Jaki ośrodek według was jest najlepszy ?

Góra Góra

15 lut 2010, o 22:44

domownik

Jestem trzy lata po operce w Poznaniu u dr hab. Ktowickiego. Chętnie poświęce czas na gg, jeżeli masz jakieś pytania. Ale aktualnie nie będe w stanie, heheh ponieważ bolą mnie właśnie plecy;/ To nie jest nic zniechęcającego oczywiście!;)

Góra Góra

16 lut 2010, o 18:33

domownik

ja byłam operowana przez dr Kubaszewskiego i Jurasza z ORSK4, nie wiem cyz oni dalej operuje ale również służę informacjami :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]