Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - fizjoterapeuta - kraków

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

11 sty 2010, o 01:28

świeżak

Witam :)

poszukuję dobrego fizjoterapeuty dla osoby dorosłej, najlepiej w Krakowie, który pomógły dobrać odpowiednie ćwiczenia. proszę o pomoc i opinie gdyż sama narazie nie orientuję sie w jakości oferowanych ośrodków.
w internecie wyszukałam strony Vita Max; Twoje centrum rehabilitacji; kodk.
Będę wdzięczna za opinie osób które coś na ten temat wiedzą :)

pozdrawiam

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

16 sty 2010, o 14:35

szefowa

Witam! A co tej osobie się dzieje?

Góra Góra

22 sty 2010, o 00:18

mgr. fizjoterapii

hej Krystyna napisz do mnie na prv wiadomość znam dobrego fizjoterapeutę i nie drogiego jak na kraków sam często jestem jego pacjentem .

Góra Góra

22 sty 2010, o 17:30

świeżak

chodzi oczywiście o skoliozę, blisko 40 stopni, niekwalifikowaną do operacji - tak ogólnie rzecz biorąc

może ktoś wie gdzie warto się zgłosić z tym problemem. hodzi mi, jak juz wcześniej wspominałam o fizjoterapeutę.

z góry dziękuję za odpowiedź

Góra Góra

25 lut 2010, o 19:50

świeżak

ponawiam swoją prośbę i proszę o podpowiedź w sprawie wyboru ośrodka, gdzie mozna by leczyć skoliozę

Góra Góra

22 cze 2015, o 18:03

świeżak

Witam wszystkich,

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego fizjoterapeutę z Krakowa mającego doświadczenie w pracy nad skoliozami u os. dorosłej (30 lat, 40 st., nieoperowana)? Ostatnio pojawiły się pewne dolegliwości (ból i mrowienie) i też sugestia jednego z lekarzy aby to zoperować. Do tej pory wszyscy odradzali. Chciałabym za wszelką cenę spróbować jeszcze powalczyć...

z góry dziękuję

Góra Góra

14 mar 2016, o 09:50

świeżak

Z Krakowa najlepsza jest pani Natalia Dąbrowska z Synapsy. Chodzę do niej już jakiś czas i mam kilka spostrzeżeń. Przede wszystkim słucha co się do niej mówi, po drugie- ma zawsze czas, po trzecie jest cudotwórca. A co równie ważne- mogę się do niej umówić przez stronę internetową.

Góra Góra

18 sty 2018, o 18:39

świeżak

Ja polecam spróbować metodę Pressio mają to w Krakowie w Hucie na os. Hutniczym 6 u dr Więcka. Z tego co wiem to bardzo pomaga ta metoda, nie boli, więc dziecko chodzi chętniej. Na ich stronie chyba coś więcej piszą www.rehabilitacje.org

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]