Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Rehabilitacja Lublin

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

15 kwi 2009, o 18:53

domownik

szukam rehabilitanta dla mojej 7-letniej córki w Lublinie. Córka ma skoliozę ok 60%. Czy ktoś mógłby polecić mi godną zaufania osobę

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

16 kwi 2009, o 17:26

domownik

Przy takim skrzywieniu lepiej dac sobie spokój z rehabilitacją-jak ktoś będzie takie skrzywienie rehabilitował i mówił, że obejdzie się bez operacji, to taka osoba będzie tylko wkręcac, żeby zarobic kasę, a później skrzywienie nieźle poleci np. do 130 stopni, że później kiepsko się to naprostuje itp. Więc lepiej załatwic operacje np. etapowe. A jeśli Pani myśli, że ja po prostu tak piszę, żeby namawiac na operację, a rehabilitacja pomoże i ja sobie tylko tak gadam, to proszę zapytac inne osoby z forum-każdy powie, że jak 7-letnie dziecko ma ok. 60 stopni, to rehabilitacja nie pomoże i trzeba iśc na operację (rehabilitacja w takim wypadku może byc co najwyżej przygotowaniem do operacji). A zapewniam, że prędzej czy później operacja będzie, tylko że jak dojdzie do skrzywienia np. 130 stopni, to nie wiadomo jaki efekt będzie i lepiej nie wierzyc w ,,cudowne metody wyzdrowienia", więc lepiej to załatwic przy mniejszym skrzywieniu

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

16 kwi 2009, o 18:36

domownik

Niestety, ale jest właśnie tak. Żaden odpowiedzialny i szanujący sie fizjoterapeuta nie będzie prowadzić ćwiczeniami skoliozy 60* (z mozliwością progresji, niestety). No chyba, że chodzi jedynie o przygotowanie do operacji :(

Góra Góra

16 kwi 2009, o 19:03

domownik

taka prawda... szkoda, że córcia taka mała, ale operacja ją czeka.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]