Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - prywatnie ortopeda,reahbilitant dla 3,5 latki -śląsk

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

8 sty 2013, o 10:31

domownik

Witam,
Mam już dość! U córki prawie3,5 latki w ośr. rehabilitacji stwierdzono asymetrię łopatek.Córka jest rehabilitowana ale moim zdaniem byle jak. W przedszkolu też ma gimnastykę korekcyjną. Czuję jednak niepokój i chciałabym zrobić coś więcej. Próbowałam w ramach nfz, pediatra dawał mi już kilka razy skier. do ortopedy i byłam u różnych, ale każdy mnie spławia i nie chce dać skier, na rtg bo dziecko jeszcze małe itp.Dlatego chcę czegoś prywatnie, gdzie nie trzeba skierowań itp. Polećcie proszę jakieś sensowne miejsce, gdzie nas potraktują poważnie na terenie Katowic i okolic. Proszę...

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

9 sty 2013, o 15:46

domownik

Witaj,
Co prawda do Łodzi masz dość daleko ale mimo wszystko gorąco polecam kontakt z Maciejem Dłuskim, szczególnie gdy chodzi o tak małe dziecko. W tym wieku najprawdopodobniej kręgosłup córki ustawiony jest w jednym łuku. Takie skrzywienie usuwa się w trakcie jednej wizyty. Daj sobie spokój z rehabilitacją. Niewłaściwe działania mogą w bardzo szybkim tempie doprowadzić do powstania łuku wyrównującego co będzie znacznie większym problemem.

Na stronie www.artmed.pl masz kontakt oraz terminy konsultacji.

Pozdrawiam.
U

Góra Góra

18 mar 2015, o 11:32

świeżak

Po co jechać do Łodzi jak na Śląsku też są dobre ośrodku rehabilitacyjne np. http://neurosemper.pl/informacje-o-nas/ , masz tam w ofercie także takie innowacyjne metody jak dopote terapia, czy ndt bobath, a także terapia manualna i wiele innych. Ośrodek znajduje się w Częstochowie :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]