Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Bóle głowy po operacji skoliozy !?

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

25 wrz 2012, o 14:55

domownik

Witam Was :)
2 lipca 2012r. miałam operację skoliozy. Już na szczęście po , jest prawie październik więc jestem już prawie 3 miesiące po , poszłam do szkoły wszystko git PRAWIE żadnych powikłań , jednak od niedawna miewam pulsujące bóle głowy ? Czy to może być spowodowane operacją ? Czy może jakiś kręg uciska mi na nerwy ? Czy wam też tak się działo ? Czekam na odpowiedzi buziaki : **

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

25 wrz 2012, o 19:16

domownik

Ja jestem przed zabiegiem ... a gdzie byłaś operowana ?;)

Góra Góra

25 wrz 2012, o 21:13

domownik

Byłam operowana w Rzeszowie :) OoO no to jak jesteś przed zabiegiem to życzę ci wytrwałości i cierpliwość i zdaj relacje po zabiegu :)))))) A Ty gdzie masz mieć robione ?

Góra Góra

26 wrz 2012, o 18:02

domownik

W Zakopanym :) nie wiem co mnie tam czeka... Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
Na pewno zdam relacje ;) Dziękuje ;)

Góra Góra

26 wrz 2012, o 18:39

domownik

Skoliotyczka12 napisał(a):
Witam Was :)
od niedawna miewam pulsujące bóle głowy ? Czy to może być spowodowane operacją ? Czy może jakiś kręg uciska mi na nerwy ? Czy wam też tak się działo ?

Też tak miałam, ale nie mam pojęcia, czy to miało jakiś związek z zabiegiem. W każdym razie przed zabiegiem mi się takie bóle nie przydarzały. Wszystko było ok i nagle taki pulsujący ból z nikąd, który mijał po kilku minutach jak zmieniłam pozycję. W każdym razie pomęczyło mnie to kilka miesięcy i przeszło, czego i Tobie życzę.

Góra Góra

26 wrz 2012, o 19:56

domownik

A co do tych bóli to ja mam też czasem takie, choć jeszcze zabiegu nie miałam, pewnie to jest związane ze skoliozą.. :(

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]