Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Poszukuje fizjoterapeuty po operacji skoliozy

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

10 maja 2011, o 17:47

domownik

Mam 18 lat. Niedługo wybieram się na studia, dokładnie fizjoterapię. Chciałabym uzyskać informacji od osoby, która była operowana i wybrała ten kierunek, bądź jest już trochę w tym zawodzie. Z góry dzięki!!!:)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

31 maja 2011, o 08:51

domownik

Jestem po dwóch operacjach i jestem obecnie na 2 roku no już prawie na 3 . Jak masz jakieś pytania pisz chętnie odpowiem.

Góra Góra

18 cze 2011, o 18:10

domownik

O jak miło;) Chciałabym wiedzieć wszystko w sumie, jaką miałaś skoliozę, ile stopni, czy rotacja była duża, czy jesteś po 2 operacjach tj. najpierw po usztywnieniu kręgosłupa, później po resekcji żeber? Gdzie miałaś operację i jakie zakładano Ci możliwości na wykonywanie tego zawodu? Czy masz obecnie trudności w codziennym życiu- to chyba raczej zbędne pytanie:) ale pewnie masz już jakieś praktyki? jaki wybrałaś kierunek dokładnie? mam nadzieje że pytania nie wydają się dziwne, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi i może dodanie czegoś od siebie, bądź jakiś szczegółów na które powinnam zwrócić uwagę, pozdrawiam!:)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]