Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - rehabilitant Jacek Staniszewski, Wrocław, Kielce - opinie

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

25 sty 2013, o 14:59

świeżak

Dla zainteresowanych wczoraj zrobiłam zdjęcie i jest poprawa - w sumie o 7 stopni w kilka miesięcy :)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

23 lut 2014, o 16:52

domownik

I jak postęp?
Wstawisz zdjecia?:D

Góra Góra

15 mar 2014, o 20:49

świeżak

Zdjęć wstawiać nie bede bo to moje prywatne rzeczy, jeśli ktoś nie wierzy to już nie mój problem. Wyniki póki co są następujące: na początku leczenia miałam 37 stopnie na górze i 23 stopnie na dole. Rok temu jak robiłam zdjęcie miałam 22 stopnie na górze i 15 na dole, czyli w sumie o 21 stopni jest poprawa. Ćwiczenia zaczęłam na początku 2011 roku.

Góra Góra

3 sie 2015, o 11:38

świeżak

Bardzo proszę o najnowsze opinie w leczeniu skoliozy u Pana Jacka Staniszewskiego. Zastanawiam się nad leczeniem swojej córki u Niego, ale nie wiem czy rzeczywiście jest skuteczna ta jego metoda. Terapia jest dość droga , kilometrów sporo z centralnej Polski. Jednak gdyby się okazało , że warto pojadę nie zważając na nic. Proszę o kontakt.

Góra Góra

5 sie 2015, o 20:04

domownik

Witam,

czy ten lekarz przyjmuje tylko we Wrocławiu? czy też w Kielcach?

Góra Góra

6 sie 2015, o 07:51

świeżak

Tutaj są wszystkie informacje dot. leczenia u Pana Jacka
http://skolio.pl/
Ja sie u Niego leczyłam w latach 2011 - 2014 i polecam, moje skrzywienie w tym czasie zmniejszyło się w sumie o 21 stopni, ale trzeba być solidnym i porządnie ćwiczyć codziennie wtedy efekty są szybko.

Góra Góra

19 wrz 2015, o 17:53

świeżak

Pytanie do Gosia0085: Czy po ponad roku od zakończenia leczenia ciągle ćwiczysz w klatce w celu utrzymania poprawy? Jak znosiłaś na początku ćwiczenia w klatce? Córka na pierwszej wizycie mocno cierpiała - mam wątpliwości czy zniesie zabiegi na turnusie, które wg p. Jacka będą bardziej bolesne. Dzięki za odpowiedź!

Góra Góra

20 wrz 2015, o 07:50

świeżak

Nie, nie cwicze juz bo mam inne problemy zdrowotne. Ja nie bylam na turnusie, cwiczylam w domu. Nowe cwiczenie w klatce zawsze na poczatku boli, z biegiem czasu organizm sie przyzwyczaja i jest coraz latwiej. Tez mialam kilka razy tak ze podczas wykonywania nowej pozycji prawie mdlalam albo mialam dreszcze to mnie odpinali. Kilka razy bylam pewna ze nie dam rady wykonywac okreslonego cwiczenia a po kilku dniach juz bylo dla mnie proste. Kazdy reaguje inaczej i jest w stanie zniesc inny prog bolu wiec musicie same zdecydowac.

Góra Góra

20 wrz 2015, o 19:03

świeżak

Pierwsza wizyta przed turnusem - rozmowa z panem Jackiem i zamontowanie w klatce połowy czasu - 7 minut. Ja po tym ćwiczeniu miałem mroczki przed oczyma - taki ból.
Sam turnus to nie tylko ćwiczenie w klatce przez tydzień, ale też później pół roku w domu codziennie po 20 minut w ustalonej pozycji. WTEDY I TYLKO WTEDY TO PRZYNOSI REZULTATY.
Sam turnus wygląda tak:
Przychodzimy na ustaloną godzine i leci: masaż specjalnym urządzeniem, rozciąganie, później 20 minut w klatce w czasach takich : 4minuty ->16 minut, 5minut->15minut do 8->12 minut. Czas fłuższy to trudniejsza pozycja. Wyje się z bólu(przynajmniej w moim przypadku), ale później przychodzi. Po tym zabiegu przerwa godzinna, i znowu to samo. Tak 7 razy w tygodniu. Warunkiem uczestniczenia w turnusie jest zaakceptowanie regulaminu, w którym stoi, że po turnusie kupimy tą klatkę za 800zł. Z całym szacunkiem, którym darzę tego rehabilitanta, to był powód, dla którego odpuściłem, nie miałem gdzie tego trzymać. Jak nie macie pieniędzy miejsca, to nawet się nie bierzcie :)
Jak ktoś ma pytania piszcie na pw. Postaram się rozwiać wątpliwości
pzdr!

Góra Góra

26 wrz 2015, o 19:42

świeżak

Proszę mi powiedzieć , dlaczego czuje się taki duży ból podczas tych ćwiczeń w klatce? Czy dziecko 13 lat jest w stanie to wytrzymać i nic mu nie grozi?

Góra Góra

26 wrz 2015, o 23:32

świeżak

Będąc w klatce przypięty linami odczuwany ból czy też dyskomfort zależy od tego jak mocno liny są naciągnięte. Z kolei jeśli liny będą słabiej naciągnięte to też rezultat zabiegów może być nieco gorszy. Przy dziewczynach lub młodszych pacjentach z tego co wiem Pan Jacek stosuje na początku lżejsze ustawienia :). Z doświadczenia wiem, że pierwszy dzień zabiegów (3) jest najgorszy, a potem idzie coraz lepiej.

Góra Góra

28 wrz 2015, o 21:39

domownik

Dla informacji dla tych co nie wierzą w metody pana Jacka, moim problemem jest hiperkyfoza która wynosiła 60 stopni po turnusie jest poprawa z 60 na 54 stopnie

Góra Góra

22 lut 2016, o 19:40

świeżak

Może odezwałaby się jakaś mama 14-15 latki i napisała jak dziecko znosi ćwiczenia u P Jacka i jakie są rezultaty?.

Góra Góra

8 lis 2016, o 15:21

świeżak

Witam!
Jestem matką 14 latki ze skoliozą 2 stopnia i z perspektywą noszenia gorsetu w przyszłości. Jesteśmy w trakcie leczenia skoliozy u Pana Jacka Staniszewskiego. Obecnie jesteśmy już po pierwszym turnusie, który przyniósł zdecydowaną poprawę postawy (z 24 stopni na 17 w części lędźwiowej i z 23 stopni na 19 w części piersiowej), a o gorsecie nie ma nawet mowy. Oprócz tego córka intensywnie ćwiczy w domu codziennie przez 20 minut w tzw. klatce.
Pan Jacek to jedyna osoba, która skutecznie pomogła mojej córce w leczeniu skoliozy, jest również bardzo sympatyczny i otwarty, który indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Polecam wizytę u Pana Jacka wszystkim tym, którzy borykają się z tym schorzeniem i stracili nadzieje na wyleczenie.
Pozdrawiam.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]