Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - rehabilitant Jacek Staniszewski, Wrocław, Kielce - opinie

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Fizjoterapeuci

Zaloguj | Zarejestruj

10 kwi 2011, o 19:19

świeżak

Witam!

Mam 26 lat a od 23 walczę ze skoliozą. Ostatnio natrafiłam na na stronę internetową pana Jacka Staniszewskiego i sukcesy, którymi się chwali wręcz mnie oszołomiły. Zastanawiam się nad wizytą, ale zanim na nowo rozbudzę swoje nadzieję na życie bez garba chciałabym wiedzieć czy ktoś może mi coś bliższego na ten temat powiedzieć.
pozdawiam

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

10 kwi 2011, o 20:29

świeżak

ja tez sie chetnie dowiem:)

Góra Góra

28 kwi 2011, o 16:20

świeżak

Witam,
Jak na razie nikt nie potwierdził cudu, o którym pisze Pan Jacek. Dlatego nie należy sobie robić dużej nadziej :(
Ale głowa do góry, może kiedyś odkryją, że można wyprostować kręgosłup po 20 :)

Pozdrawiam

Góra Góra

7 paź 2011, o 20:42

świeżak

Witam,
Mam 21 lat, do pana Jacka chodzę od grudnia. Gdy zaczynałem miałem skoliozę 24 stopnie. Po około pół roku terapi było to już tylko 13. Za jakies 2 miesiące będę robił następne zdjęcie, zapowiada się na niemal całkowite wyleczenie. Facet jest genialny, zresztą obejrzyjcie sobie galerie jego pacjentów.
Pozdrawiam

Góra Góra

20 cze 2012, o 17:38

świeżak

Również jestem pacjentką Pana Jacka i potwierdzam jego metody leczenia. Zanim do Niego poszłam też szukałam opinii w internecie, a ponieważ nic nie znalazłam postanowiłam zaryzykować. I nie żałuje! :) W kilka miesięcy moja skolioza zmniejszyła się o kilka stopni, a mam 27 lat wiec nie jestem już zbyt młoda i podatna na ćwiczenia. Wizyty nie są może tanie, ale efekty są już po kilku miesiącach, a w tym czasie każdy rozsądny człowiek potrafi już ocenić czy ta współpraca sie opłaca czy nie. W moim i w wielu innych przypadkach wiem, że Pan Jacek jest jedyną osoba, która przyniosła ulgę i realną poprawę w korekcji kręgosłupa.

Góra Góra

20 sie 2012, o 12:11

domownik

Moglibyście trochę opisać jak wygląda to co robi sie z tym Panem z jego gabinecie oraz to co w domu sie robi? :)
Pozdrawiam

Góra Góra

22 sie 2012, o 22:22

świeżak

Ciężko to opisać. To zależy od rodzaju skrzywienia. Każdy ma inne ćwiczenia do wykonania. Potrzebna jest do tego druga osoba. Moje ćwiczenia na początku polegały na wyginaniu sie i wytrzymywaniu w danej pozycji przez jakiś czas, druga osoba nagina i przytrzymuje tą prostowaną osobę w danej pozycji (kilka lub kilkadziesiąt minut). Teraz ćwiczę przypięta pasami. Do tego też potrzebna jest druga osoba, ale nie musi być ona już tak silna jak przy tych pierwszych ćwiczeniach. Poza tym metoda z pasami daje lepsze i szybsze efekty.

Góra Góra

26 sie 2012, o 14:09

domownik

Przypięta pasami do czego? :)

Góra Góra

29 sie 2012, o 10:33

świeżak

Do klatki. Nie będę tłumaczyć jak ona wygląda, bo to trzeba zobaczyć. Pan Jacek ma taką u siebie w gabinecie wiec jak będzie komuś potrzebna to on wszystko na pewno pokaże i wytłumaczy.

Góra Góra

31 sie 2012, o 13:04

domownik

A w domu jak ćwiczysz? Bo rozumiem, że klatki w domu chyba nie masz :P
Kurde chciałbym nie mieszkać na drugim końcu Polski i pojechać do niego, pogadać i zobaczyć czy to jest prawda ze potrafi wyprostować kręgosłup o te 8stopni w ciagu 6 miesiecy. Jeszcze przekonać rodziców żeby jechać przez całą Polskę, żeby wydać pełno kasy i nie wiadomo czy to prawda że gwarantuje wyprostowanie czesciowo, jak to pisze na stronie swojej.
Pozdrawiam.

Góra Góra

31 sie 2012, o 15:37

świeżak

W domu ćwiczę też w klatce, ale faktycznie nie ma sensu wchodzić w to przedsięwzięcie jeśli ktoś nie wierzy w jego skuteczność. Pozdrawiam

Góra Góra

2 wrz 2012, o 12:33

domownik

Szczerze to im głębiej się zagłębiam w temat tego rehabilitanta to mi to coraz bardziej wygląda na jedną wielką ściemę. Wpis powyżej umacnia mnie w tym przekonaniu. Pozdrawiam.

Góra Góra

3 wrz 2012, o 11:20

świeżak

No cóż, każdy ma prawo do wątpliwości. Jak pojawiają sie super opinie to zazwyczaj ludzie myślą, że pisze to podstawiona osoba. Nie bede udowadniać, że jestem tylko kolejnym zadowolonym pacjentem, któremu Pan Jacek pomógł. Pozostawiam to każdemu do własnej oceny. Ciesze się, że mam możliwość skorzystania z tej terapii i dlatego chciałam potwierdzić innym, że metoda jest skuteczna. Wiem, że wiele osób szuka potwierdzenia informacji zawartych na stronie Pana Jacka, bo sama też tego szukałam. Współczuje niedowiarkom, którzy nie pójdą nawet na jedną wizytę żeby sie o tym przekonać, a głoszą takie krzywdzące teorie. Ja za kilka miesięcy będę miała już kolejną poprawę, a w dalszej perspektywie będę może zupełnie prosta, a oni nadal bedą chodzić pokrzywieni i martwić sie dolegliwościami na starość.

Góra Góra

25 wrz 2012, o 08:48

świeżak

Czy ktoś z użytkowników forum miał okazję korzystać z pomocy pana Staniszewskiego? Bardzo zależy mi, żeby poznać jakąś opinię (negatywną, czy pozytywną). Wiem, że był już poruszany ten wątek, ale może coś się zmieniło w ostatnim czasie... Czy ktoś z Was słyszał o metodzie manualno-odruchowej, jaka jest stosowana w Centrum Skolio?

Góra Góra

27 wrz 2012, o 21:37

świeżak

U mnie wszystko idzie w dobrym kierunku :)
Niedługo zdjęcie wiec się przekonam na własne oczy czy terapia nadal skutkuje.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]