Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - dr Wojciech Kłapeć

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opiniach, które są własnością ich autorów.

21 lip 2016, o 13:22

domownik

Hej Dziewczyny i Chłopaki,żeby to forum nie umierało, jak niedawno, ktoś tu tak napisał, wpadłam na pomysł, żeby napisać kilka słów o dr Wojciechu Kłapeciu- synu dr Bogdana Kłapecia z Lublina. Myślę, że da to jakieś dodatkowe informacji ludziom, którzy dopiero będą mieli okazję poznać Doktora, bo jeszcze czekają na operację. Natomiast my ludzie, którzy już byliśmy w PSK nr 4 w Lublinie, jesteśmy po operacjach, możemy wypowiedzieć się odnośnie lekarza. Tak mało jest o nim tu wzmianek na forum a tak dużo dla nas wszystkich robi, jak przebywamy na oddziale. Doktor Wojciech zawsze asystuje dr Bogdanowi w operacjach i jest jak dla mnie wspaniałym lekarzem w tym, co robi, lekarz z powołania. Ode mnie dla Doktora powinny posypać się ogromne podziękowania, za to ile dla mnie zrobił, ile czasu mi poświęcił, wyjaśniając wszystko, używając wręcz haseł akademickich na temat mojej operacji, tego, co było i będzie jeszcze u mnie robione( mam jeszcze 2 operacje przed sobą). Włączając w to ilustrację mojego RTG, oraz pokazowego kościotrupka(tak, tak, stoi tam taki w rogu sali szkoleniowej), żebym mogła lepiej wszystko zrozumieć. Doktor Wojciech zawsze na oddziale znajdzie czas dla pacjenta i nigdy nie poczuje się on zbyty półsłówkiem, oprócz tego ma ogromną nowatorską wiedzę na temat operacji skoliozy, jego pomysły na temat - co można zrobić dla pacjenta, żeby było jak najlepiej, są nieocenione. Myślę, że to będzie najlepszy następca dr Bogdana, jak już odejdzie na emeryturę :/ . Ehhh, to by było na tyle moich odczuć, czy są tu osoby, które, jak ja mogą wypowiedzieć się o dr Wojciechu Kłapeciu?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]