Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Opinie - Robert Odrzywolski. Gabinet "Robert" - Rzeszów

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opiniach, które są własnością ich autorów.

18 cze 2016, o 19:58

świeżak

Był ktoś u tego Pana? Jak było? Warto?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

18 cze 2016, o 21:36

domownik

Radzę popatrzyć tutaj czy są jakieś opinie: https://www.znanylekarz.pl/fizjoterapeuta/rzeszow
jeżeli nic tutaj nie ma, to lepiej uważać. Jak w internecie nie ma opinii na temat specjalisty, to radziłabym uważać. Lepiej popatrzyć na strony, gdzie wystawia się opinie i lepiej iść do kogoś z dobrą opinią.

Poza tym z tego co pisze w internecie, to facet nie jest lekarzem, nie jest rehabilitantem itp., tylko ,,specjalistą medycyny chińskiej", który bawi się np. w leczenie ziółkami czy uciskaniem. Chłopie-czy Ty naprawdę myślisz, że ,,specjalista medycyny chińskiej" wyleczy skoliozę? Czy Ty naprawdę uważasz, że tacy ludzie mają rację jak twierdzą np. ,,nie idź na operację z powodu raka, przecież tego raka da się usunąć ziołami". Niby jest 21 wiek, a ludzie wierzą jeszcze w szopki typu ,,po co wycinać guza, lepiej wypić chińskie ziółka i rak sam zniknie". Jeżeli specjalista medycyny chińskiej reklamuje się, że np. raka wyleczy chińskimi ziółkami, to należy uciekać, bo to zwykłe naciąganie i żerowanie na ludziach. Jeżeli ktoś leczy raka ziółkami chińskimi, to jest szarlatanem i nie warto chodzić do niego z innymi chorobami. Wystarczy poczytać o takich ludziach. Niejeden człowiek się przejechał-latał do takich specjalistów, zamiast leczyć np. raka w szpitalu, to latał po ,,specjalistach medycyny chińskiej", a jak człowiek był już w stanie terminalnym, to dopiero przychodził rozum. Jak moja matka miała ostatnie stadium raka, to taki facet przyłaził do domu i niby miał pomóc jakoś i co. Jak moja matka zmarła, to facet przyszedł pod dom, że on czuje ,,na odległość", że mojej matce się poprawiło, że niby rak się cofa, że jest lepiej, facet gadał, że on na odległość czuje, że moja matka żyje itp. Facet miał niezłą minę jak usłyszał, że moja matka zmarła i jej zwłoki leżą w chłodni, bo chwilę wcześniej facet się zapierał, że on ,,czuje na odległość", że moja matka żyje i czuje się lepiej

Góra Góra

19 cze 2016, o 08:09

świeżak

Ten lekarz znajduje się na liście lekarzy na stronie, którą podałaś, chociaż faktycznie nie ma opinii. Nie ma to dla mnie jednak większego znaczenia, wiele ludzi po prostu o tej stronie nie słyszało, tak jak na przykład ja. Zastanawiam się, na jakiej podstawie twierdzisz, że on raka leczy ziółkami? Jakieś info wyssane z palca.

Góra Góra

19 cze 2016, o 11:17

domownik

Mi już wystarczy sam fakt, że moja matka miała raka, taki ,,specjalista" przychodził do domu i twierdził, że leczy zaawansowanego raka trzustki z przerzutami do innych organów. To nic nie dało, a facet jeszcze twierdził, że czuje na odległość, że mojej matce sie poprawia. Nawet jak moja matka zmarła, to facet przyszedł pod dom, że niby czuje, że moja matka żyje i jest lepiej. Facet miał ekstra minę jak usłyszał, że moja matka nie żyje, a on chwilę wcześniej sie zapierał, że jednak moja matka żyje. Dla mnie to oszustwo. Ale jak chcesz, to idź do tego ,,specjalisty medycyny chińskiej", ktory twierdzi, że on wyleczy raka dzięki chińskim ziółkom. Moja matka korzystała z takiego leczenia i bardzo ciężko umierała, wiele godzin agonii, śmierć w ciężkim bólu, że nawet Morfina nie mogła zmniejszyć bólu itp. Leczenie u ,,speca" nic nie dało. Facet wydoił pieniądze, ale to nic jej nie dało, a moja marka tylko umierała w męczarniach. Jak chcesz iść do ,,specjalisty medycyny chińskiej", to idź. Ale później nie płacz, że pogorszyło Ci się, że nagle masz skoliozę typu 90-100 stopni, że musisz się zoperować, a po operacji będziesz mieć 40-50 stopni skoliozy, będziesz miał usztywniony kręfosłup i będziesz miał ograniczenia, nie zrobisz wszystkiego itp. Jakbyś poszedł do rehabilitanta, to przynajmniej miałbyś jakiegoś sprawdzonego specjalistę. Ale rób jak chcesz-jak chcesz sie bawić w medycynę chińską (czyli szarlatanerię), to rób co chcesz. Ale jeszcze nigdzie nie udowodniono, że medycyna chińska wyleczy choroby. Moja matka jest przykładem takiego leczenia-moja matka była leczona tymi metodami, umierała bardzo ciężko, a pan specjalista twierdził, że mojej matce się poprawia i rak się cofa. Nawet jak moja matka zmarła, to facet sie zapierał, że moja matka żyje, że czuje się lepiej i że rak cofnął się w dużej części. Jeżeli Ty chcesz sie w to bawić, to ok. Ale później nie płacz, że pogarsza sie itp. A jak naprawdę będzie źle, to mozesz mieć nawet skoliozę 120-140 stopni.

Góra Góra

19 cze 2016, o 12:30

świeżak

Moim zdaniem przez fakt tego jednego "specjalisty" jesteś zrażona do reszty, a wszyscy się od siebie różnią.

Góra Góra

19 cze 2016, o 13:44

domownik

Jak chcesz, to testuj na sobie metody tego pana, ale później nie płacz na zasadzie ,,mam skoliozę 100 stopni, ciągle mi się pogarsza, doszły nowe choroby, dajcie namiar na dobrego specjalistę". Każdy człowiek decyduje za siebie, każdy podejmuje świadomą decyzję. A życie to nie film na płycie DVD, który można cofnąć, życie to nie gra komputerowa gdzie jest kilka żyć itp. Ludzis mają ,,prawdziwe życie" i jak podejmie sie jedną złą decyzję, to w przyszłości wszystko się sypie. Moja matka miała leczenie tego typu ,,cudownymi metodami leczniczymi", które miały wyleczyć raka. Rak się nie cofnął, a moja matka umierała w męczarniach. Ostatnie stadium raka trzustki z przerzutami do innych organów, śmierć w agonii przez wiele godzin, przed śmiercią moja matka strasznie się namęczyła, nawet leki przeciwbólowe jej nie pomagały. A ,,cudowne metody lecznicze" nic nie pomogły, tylko wydało sie kasę.

Dlatego ja uważam, że w przypadku skoliozy lepiej korzystać z usług dyplomowanego rehabilitanta, który zna dobre metody leczenia. Ale jak ktoś chce korzystać z ,,medycyny chińskiej", to nie można tego zabronić. Każdy robi to co chce. Ale później nie powinno sie płakać na zasadzie ,,bo ja jestem kaleką". Każdy odpowiada sam za siebie. Jak chcesz się w to bawić, to ok, Twoja sprawa, ale nie płacz na zasadzie ,,bo nikt Ciebie nie ostrzegał"

Góra Góra

19 cze 2016, o 13:48

świeżak

Mam wrażenie, że w ogóle nie czytasz tego, co piszę. Mówiłem już, że on nie leczy raka, stosuje ziółka tylko do na przykład osłabienia apetytu, działają lepiej niż leki typu "apetizer" i wspomniałem też, że byłem u rehabilitanta i w moim przypadku zwykłe ćwiczenia nie pomogą. Może jak napiszę w skrócie, to przeczytasz.

Góra Góra

19 cze 2016, o 16:25

domownik

Alicja troszkę się gubisz jak zwykle z resztą. Rehabilitant to stare określenie na fizjoterapeutę, nie trzeba być lekarzem aby być dobrym fizjoterapeutą. per doktor też można się zwracać do fizjoterapeuty choćby ze względu na jego tytuł naukowy. Widzę, że pan Robert zajmuje się m.in. medycyną chińską - nie widzę nic w tym złego jeśli wie co i jak i z czym to się je, owszem są choroby cywilizacyjne u nas takie na które medycyna chińska nie jest pomocna ponieważ została opracowana pod schorzenia ichnie. Więc Alicjo za nim coś nazwiesz szarlatanerią najpierw się zorientuj czym coś jest. Ziołolecznictwo jest stosowane cały czas (chociażby parzenie mięty na zgagę czy szałwi kiedy jest stan ropny) - i nikt nie mówi kiedy zaparzysz sobie miętę "o jesu uprawiasz szarlatanerię".

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]