Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - szukam lekarza, ktory przeprowadza operacje na dorozłych oso

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opiniach, które są własnością ich autorów.

18 sie 2008, o 21:00

domownik

Ania__ napisał(a):
A w Zakopanem są bardzo dobrzy specjaliści tj. np. prof. Zarzycki

z tym bym polemizowała, niestety ale wiele złego o nim słyszałam, osobiście znam też dwa nieudane z jego winy przypadki, z czego jeden szczególny - dziś dziewczyna jest po 17 operacjach na kręgosłup............

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

18 sie 2008, o 21:11

domownik

Mam pytanie czy operacje u dorosłych równiez sa wykonywane dopiero kiedy skrzywienie przekracza 40 stopni

Góra Góra

19 sie 2008, o 11:46

domownik

domini3 napisał(a):
Mam pytanie czy operacje u dorosłych równiez sa wykonywane dopiero kiedy skrzywienie przekracza 40 stopni

tak, chyba, że skrzywienie jest mniejsze ale np tak usytuowane, że powoduje równie duże deformacje lub uciski jak większe skrzywienia, no i przy silnych dolegliwościach bólowych lekarze też decydują się na zabieg. u dorosłych dochodzi jeszcze ta kwestia, że prócz samej skoliozy najczęściej są już też różnego rodzaju zmiany zwyrodnieniowe w obrębie samych kręgów, co też jest wyznacznikiem tego, że lekarze przy współistniejącej skoliozie decydują o operacji.

Góra Góra

19 sie 2008, o 13:36

świeżak

Miki a podaj dokładne namiary na doktora Kotwickiego i orientujesz się moze ile u niego kosztuje prywatna wizyta ?

Góra Góra

19 sie 2008, o 15:37

domownik

Migotka_1987 napisał(a):
a ile mialas lat jak mialas operacje?

,iałam wtedy 12 lat.

Góra Góra

19 sie 2008, o 19:23

domownik

Moje skrzywienie jest małe ok 30 stopni dotyczy odcinka ledzwiowego , ale z duza rotacja, i daje silne dolegliowosci bólowe. Chodze na rahabilitacje ćwicze w domu, ale mam 26 lat i tydzien temu lekarz powiedzial mi ze odcinek jest bardzo sztywny trudny do odblokowania

Góra Góra

19 sie 2008, o 19:46

domownik

Marchewko dałam Ci namiary na PW :)

A może warto byś Domini skorzystała z metody PNF jako rehablitacji polecam www.bmk.com pl

Góra Góra

19 sie 2008, o 19:56

domownik

Mój rehabilitant stosuje te metody. A ja mam dosyc stosowania leków przeciwbólowych bo niedługo zaczne sie leczyc na żołądek

Góra Góra

19 sie 2008, o 21:26

domownik

Jak tak Cię boli, to może pójdź do ortopedy i powiedz, że chcesz dostać blokadę

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

19 sie 2008, o 22:11

domownik

Miałam robiona blokade ale ona pomogla na bardzo krótki okres

Góra Góra

20 sie 2008, o 10:23

świeżak

Miki, jak bedziesz na forum to podaj mi tez namiary na dr Kotwickiego i jaki jest koszt wizyty u niego.

Góra Góra

20 sie 2008, o 16:29

domownik

czasem mi sie wydaje ze człowiek jest bezradny wobec bólu

Góra Góra

28 wrz 2008, o 08:33

domownik

a tam odrazu bezradny:) fakt nie jest łatwo, ale nie mozna sie poddawać. Są leki, basen, masaze, poradnie przeciwbolowe. Prpblem polega na tym, że trzeba miec siłe, zeby szukac rozwiazania, a jak boli wiadomo siły nie ma.

pozdrawiam

Góra Góra

28 wrz 2008, o 20:41

domownik

Ale często jest tak że ten ból utrudnia normalne funkcjonowanie i jakis tam sposób ogranicza, ale prawda, grunt to znaleść siłe do walki i sie nie poddawać

Góra Góra

29 paź 2008, o 13:53

świeżak

Proszę o informacje nt. operacji KIFOZY. wiem to wasze forum dotyczy skoliozy. Mój syn już jest po jednej operacji ale z tego co widzę nie ostatniej. problem polega na garbie, syn ma 7 lat i jest dzieckiem po przepuklinie oponowo-rdzeniowej i stablilizacji kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, niestety stabilizacje usunięto a jego mięśnie nie pracują więc nie utrzymują kręgosłupa w odpowiedniej pozycji. W czasie pierwszej operacji miał wycinane fragmenty kręgów. Najbardziej interesują mnie szpital w Trzebnicy ewentualni dr Michalski, z tego co się zorientowałam wariant II jest kosztowniejszy.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]