Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - szukam lekarza, ktory przeprowadza operacje na dorozłych oso

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w opiniach, które są własnością ich autorów.

20 lip 2008, o 11:10

domownik

Magdalenik, nie mowie ze w ogole nie planowac! bo to bylaby wielka przesada :shock: , ale jeden z lekarzy wspominal, ze po zabiegu lepiej odczekac 2, 3 lata. Mowil mi tez ze przy ciazy zdarza sie ze skolioza sie powieksza. Widac rozne sa opinie lekarzy, ale ostroznosc nie zaszkodzi, mysle ze 2 lata jest ok.
Magdalenik, a czy moge wiedziec, dawno mialas operacje, w jakim jestes wieku? Gdzie bylas operowana?[/quote]

Cofam pytanie, juz przeczytalam Twoja historie! Cmok

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

20 lip 2008, o 12:54

domownik

tak, masz rację że co lekarz to inne opinie:).

Góra Góra

20 lip 2008, o 21:59

domownik

Magdalenik, a jak sie czujesz teraz? Efekt na zdjeciach jest idealny! :D Od Twojej operacji minelo juz troche czasu... Czy potrzebna byla jakas rehabilitacja, aby wrocic do sprawnosci? Ciekawi mnie tez czy zebra po resekcji zostaja juz w takim stanie, czy trzeba jakos o nie dbac?
Pochodze z woj. lubelskiego, ale teraz mieszkam w W-wie.
Pewnie bede m. in rozwazac Lublin jako miejsce operacji.

Góra Góra

21 lip 2008, o 05:28

domownik

Czuję się świetnie, są dni kiedy mam dolegliwości, jednak jak zaznaczam są one spowodowane dyskopatią odcinka który nie jest usztywniony (krąg l4 l5 l5 s1). Efekt operacji jest świetny i tak też to wygląda:). Jeśli mam polecać to wiem że byłam w dobrych rękach i jeśli będziesz zdecydowana na Lublin podam namiary na lekarza:). Rehabilitacja? ogólnie nie jest potrzebna, ja bardziej z przyzwyczajenia chodzę na basen. Żeberka? W żaden sposób się o nie szczególnie nie troszczę, są, oddycham więc pracują:) pozdrawiam,

Góra Góra

21 lip 2008, o 06:41

domownik

witam
Dziękuję agnes za słowa pocieszenia. Musze przyznać, że chyba powinnam zmienić swój nick :) Jestem umówiona na wizytę z fachowcem i jeśli tylko operacja będzie możliwa w moim wypadku to pomomo jeszcze wielu wątploiwości z pewnością się zdecyduję.
Można wiedzieć agnes gdzie ty byłaś operowana?

Góra Góra

21 lip 2008, o 10:42

domownik

niezdecydowana napisał(a):
witam
Dziękuję agnes za słowa pocieszenia. Musze przyznać, że chyba powinnam zmienić swój nick :) Jestem umówiona na wizytę z fachowcem i jeśli tylko operacja będzie możliwa w moim wypadku to pomomo jeszcze wielu wątploiwości z pewnością się zdecyduję.
Można wiedzieć agnes gdzie ty byłaś operowana?

Witaj Niezdecydowana! A prawie zdecydowana :) .Chyba jestes rannym ptaszkiem! Ja jeszcze nie mialam zabiegu, mam 34 lata nie mam jeszcze dzieci!!!! I chcialabym urodzic z racji swojego wieku przed operacja ( jesli sie uda bo w tej dziedzinie tez mam troche problemow :cry: ) . Wiec operke odkladam za jakies 2 lata, ale odkad jestem zdecydowana, mysle o tym stale i nie moge sie doczekac. Niebawem ide tez na konsultacje do specjalisty.
pozdrawiam
cmok :wink:

Góra Góra

21 lip 2008, o 10:50

domownik

magdalenik napisał(a):
Czuję się świetnie, są dni kiedy mam dolegliwości, jednak jak zaznaczam są one spowodowane dyskopatią odcinka który nie jest usztywniony (krąg l4 l5 l5 s1). Efekt operacji jest świetny i tak też to wygląda:). Jeśli mam polecać to wiem że byłam w dobrych rękach i jeśli będziesz zdecydowana na Lublin podam namiary na lekarza:). Rehabilitacja? ogólnie nie jest potrzebna, ja bardziej z przyzwyczajenia chodzę na basen. Żeberka? W żaden sposób się o nie szczególnie nie troszczę, są, oddycham więc pracują:) pozdrawiam,

Hej, magdalenik! To zazdroszcze, ze jestes juz po, czujesz sie dobrze i wszystko swietnie sie ulozylo :lol:
Jesli zdecyduje sie na Lublin, to na pewno skorzystam z Twojego polecenia.
Dziekuje i pozdrawiam

Góra Góra

18 sie 2008, o 18:49

świeżak

Witam wszystkich. Przez ostatni czas przejrzalam prawie całe forum. Ja mam prawie 21 lat i chce uporządkować sprawy związane z moim kręgosłupem. Zależy mi na konsultacji z jakimś dobrym specjalistą. Mieszkam w północno-wschodniej Polsce i najbliżej byłoby mi do Warszawy. Wiem, że przyjmuje tam sławny Michalski, ale czy jest jeszcze ktoś, kto zajmuje sie skoliozą osób dorosłych? jest jeszcze Lublin i Poznań. Jakich specjalistów tam polecacie? Szczegolnie duzo pozytywów przeczytałam tu o Poznaniu, ale czy operują tam dorosłych? proszę o odpowiedż, bo w tym temacie nie jestem zbyt rozeznana. z góry dziękuję!

Góra Góra

18 sie 2008, o 18:58

domownik

Bardzo dobra jest klinika w Zakopanem. Tam również operują dorosłych ludzi. Z Poznania znam dr. Kotwickiego ( tylko nie wiem czy przyjmuje dorosłych). A w Zakopanem są bardzo dobrzy specjaliści tj. np. prof. Zarzycki, dr. Lipik.

Góra Góra

18 sie 2008, o 19:11

świeżak

Dzieki za pomoc. Troche daleko mam do zakopca. Niepokoją mnie też niektóre negatywne opinie o tym osrodku. a ty byłaś operowana?

Góra Góra

18 sie 2008, o 19:15

domownik

Nie ma za co :) Tak byłam tam operowana i wszystko jest w porządku. Ja też mam z jakieś 600 km do kliniki w Zakopanem, więc dobrze Cię rozumiem.

Góra Góra

18 sie 2008, o 19:21

świeżak

Właśnie widzę, że jesteś z Gdańska. Kto Cie operował? Dlaczego wybrałaś Zakopane?

Góra Góra

18 sie 2008, o 19:31

domownik

Dokładnie nie wiem wydaje mi się, że dr Witkowski, ale nie jestem pewna... Wybrałam Zakopane, bo słyszałam, że są tam dobrzy specjaliści.

Góra Góra

18 sie 2008, o 20:13

świeżak

a ile mialas lat jak mialas operacje?

Góra Góra

18 sie 2008, o 20:57

domownik

Ja leczę się u dr Kotwickiego i z tego co wiem to podejmuje się operacji osób w Twoim wieku ja mam 20 lat :) ale mam nadzieję że uniknę operacji , wszak wiem że są osoby ode mnie starsze zakwalifikowane przez dra do operacji . :D

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]