» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Skolioza w późniejszym wieku

Zaloguj | Zarejestruj

5 wrz 2015, o 13:28

domownik

Witajcie w poniedziałek jade do Lublina na wizyte jestem ciekawa co mi powie szczerze boje się aż tego.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

15 wrz 2015, o 04:30

świeżak

No i jak tam po wizycie ?

Góra Góra

19 wrz 2015, o 14:41

domownik

wdał mi się stan zapalny ale nie na kręgosłup tylko jakiś miesien koło kręgosłupa powiedział mi lekarz ze wszystko się dobrze goi ze jest ładnie a kakretne rezultaty to są zawsze po 2 operacij która mam 17 listopada

Góra Góra

14 paź 2015, o 12:15

domownik

witaj ewcja,
ja tak jak Ty prowadzę dom.Jestem 6 lat po operacji założenia implantow. 4 lata temu miałam skracany jeden implant z powodu potwornych bóli. Musze przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem, że kilka tygodni po operacji zajmujesz się domem, dzieckiem itd. Ja potrzebowałam kilku miesięcy. Na szczęście mieszkałam jeszcze wtedy z rodzicami. 4 miesiące niemal cały czas przelezalam. Chodziłam po domu, ale o jakichkolwiek pracach nie było mowy. Umycie kubka 2 m-ce po operacji to był dla mnie mega wyczyn. Nie wstydzę się tego, ze bolało, nie udawałam superwoman i pamiętam morze wylanych łez. Pytanie: po co mi to było? padało kilkadziesiąt razy dziennie. Może młodsi znoszą to inaczej. Ja miałam 31 lat, skolioza dwułukową, 53 i 41 st. Tylko jeden etap. Dwa lata po operacji urodziłam przez cc dziecko. TAK jak Ty marzyłam o drugim. Nie dam rady. Boli. Nawet tramal nie pomaga, a miało być tak pięknie. ..

Góra Góra

14 paź 2015, o 13:17

domownik

Olivka, może spróbuj skonsultować swój przypadek z innym Doktorem? np. Olsztyn. ja przed operacja miałam podobne stopnie skoliozy co TY, niedługo Mninie rok i czuje się rewelacyjnie... jednak coraz bardziej mam wrazenie, ze operacja to tylko złudne i chwilowe normalne życie... ze po latach koszmar znowu wraca

Góra Góra

14 paź 2015, o 13:33

domownik

witaj Olivka ja jestem kobieta która nie potrafi leżeć i nic nie robic minął tydzień po operacij muj maż poszed do pracy mi pomagała mama ale chcwile po tym tesz poszła do pracy niestety musiałam się zacząć zajmować synem domem mezowi obiad a teraz mam tego skutki bul jest niesamowity stan zapalny nie wiem co już myslec te implanty mi przeszkadzają i teraz 17 listopada mam 2 operacje mysle czy nie porozmawiać z lekarzem o wyjecju tego z pleców. tez zadawałam sobie te pytania i szczeze teraz tez je zadaje nie wiem ale ta operacja to był błąd wcześniej trochę bolało ale mogłam wiele rzeczy robic a teraz czuje się jak az szkoda słow. sory za pisownie ale synek mi się wpakował na kolana

Góra Góra

20 paź 2015, o 15:49

domownik

szacunek dla tych osób którzy maja lub miały duże skrzywienie i zajmuja się domem,dziecmi i często tez wiele z nich oprócz tego chodzi do pracy.podziwiam

Góra Góra

1 lut 2016, o 22:31

domownik

Jestem po operacji 17 lat. Czuję się bardzo dobrze, ale nie dźwigam. Pilnuje tego. No czasem nagrzeszę z odkurzaczem jak go targam po schodach. Zrezygnowałam z macierzyństwa. Przyszło mi to łatwo bo mój instynkt macierzyński... taki sobie był. Też podziwiam dziewczyny po operacji rodzące i zajmujące się dzieckiem. Czasem gdzieś w tzw. gościach ktoś wciśnie mi (sama świadomie tego nie robię) jakiegoś bobasa na ręce. Zawsze potem czuję dziwny ucisk wzdłuż kręgosłupa. Nie wiem dziewczyny jak dajecie radę, wyjąć z łóżeczka, z wózka. No jak nie wziąć na ręce jak wyciąga łapki w górę? Myślę, że sama ciąża to nic... opieka nad maluchem to jest wyzwanie po operacji. Mój lekarz mnie o tym uprzedził.

Góra Góra

2 lut 2016, o 10:15

domownik

owszem masz racje ze jest to wyzwanie i ryzyko ale bycie matkom jest czymś pięknym. mój syn teraz ma 4 lata i 4 miesiące wazy około 19 kilo i często go biore przytulam, fakt potem plecy bola cholernie ale to tylko bul.

Góra Góra

2 lut 2016, o 10:29

domownik

Przy dzieciach nie ma czasu na myślenie o bólu.... przynajmniej ja tak mam :) dają mi mega energię i działają relaksacyjnie na mnie :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]