» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Skolioza w późniejszym wieku

Zaloguj | Zarejestruj

13 sty 2015, o 18:34

domownik

Witam. Od moich wpisow minelo juz troche czasu. Niedawno bylem ponownie u lekarza z bolem plecow, zalecil fizjoterapie jednak ta niewiele dala. Moje skolioza to garb zebrowy po lewej stronie ( nieduzo stopni skrzywienia typu C jednak dosc duza rotacja ). Niedawno rozpoczalem prace przy produkcji ( 8-10 h ) na stojaco i plecy naprawde bardzo mnie bola. Operacji nikt mi nie chce zlecic poniewaz mowia iz skolioza jest za mala. Niestety bol jest staly, przewlekly a od pracy na stojaco jeszcze gorszy. Biore ibuprofen jednak on niewiele pomaga. Ktos moze orientuje sie jakie leki/specyfiki sa dobre na bole tego typu poniewaz obecnie musze pracowac w ten sposob a z tym bolem praca staje sie meczarnia. Do lekarza po jakies srodki ide w Czwartek. Z gory dzieki

ps: od kwietnia bede mial kilka miesiecy wolnego wiec postaram sie jakos porzadnie zajac moja skolioza, moze operacja bo w sumie tylkoto pozostaje ,jednak do tego czasu musze pracowac.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

13 sty 2015, o 23:24

domownik

Jeśli ten ból jest przewlekły to może powinieneś dostać jakieś zastrzyki? Tabletkami bardzo sobie niszczysz wątrobę i nerki, więc warto by było znaleźć jakąś alternatywę. Ja na siebie niestety takiej nie znalazłam, ale leków na ból pleców nie biorę i nie brałam wcale, nie dlatego, bo jestem wytrzymała, ale po prostu wcześniej dużo leków musiałam brać i nie chciałam się obciążać, a teraz najzwyczajniej w świecie nie mogę :P. Ale gdy przez dłuższy czas miałam prawie codzienne bóle głowy nie do zniesienia brałam solpadeine rozpuszczalną i bardzo szybko pomagało. Możesz spróbować, bo drogie to nie jest, a i szybko działa, dzięki formie płynnej.

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

15 sty 2015, o 14:23

domownik

Z pracy mnie zwolnili z powodu tez iz nie powiedzialem ,ze mam chory kregoslup a praca jest dosc ciezka, mezczyzni musza dzwigac itp :). Wiec poki co temat nieaktualny.

Góra Góra

15 sty 2015, o 15:10

domownik

Współczuje.

Za chory na pracę, za zdrowy na rentę ?

Góra Góra

15 sty 2015, o 15:18

domownik

mam 23 lata i mieszkam w Niemczech. Renty absolutnie nie dostane bo jestem zdolny do pracy. Zawodu nie mam poki co wiec sprobowalem w pracach na produkcji ale wyrzucili mnie za ten kregoslup i niezdolnosc do dzwigania.

Góra Góra

15 sty 2015, o 15:26

domownik

To nie masz innego wyjścia tylko znaleźć prace, gdzie będziesz pracował głową :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]