Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Wdowi garb i spondyloza kręgosłupa szyjnego

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Skolioza w późniejszym wieku

Zaloguj | Zarejestruj

8 sie 2014, o 08:58

domownik

To nie tak: sam wdowi garb jest prosty do usunięcia, niemniej wymaga to serii skądinąd prostych zabiegów. Nie on jest jednak główną przyczyną Twoich dolegliwości, więc i terapia jest bardziej złożona... Skądinąd na bóle napięciowe bardzo dobre efekty daje akupunktura (tak, wiem, nie wszyscy w to wierzą, ale nie przypadkiem WHO ją akceptuje a i podstawy naukowe są już bardziej "rzetelne").

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

8 sie 2014, o 10:03

świeżak

Wiem niestety, że tzw.garb wdowi w dużej mierze jest też zależny od niestety stresu-a tego u mnie ogrom...To bardziej złożona sytuacja, ale nie tutaj o tym. Organizm, ciało się jakby w sobie zapada-spondyloza to jedno ale wszystko ma swój początek w postawie, podejściu do życia, otwartości na nie-wiem o tym. Jeśli się to nie zmieni to skulona sylwetka będzie niestety powracać i się pogłębiać nawet jeśli ktoś ją na jakiś czas mechanicznie wyprostuje.Do tego praca siedząca, ale tutaj nie mogę tego zmienić.

Góra Góra

21 sty 2016, o 18:30

świeżak

Przeczytalam wasza rozmowe i chcialabym sie dowiedziec czy ta spondyloza szyjna daje takie objawy jak szum w uszach i zgrzytanie z tylu w szyi przy poruszaniu, tak jakby w miejscu laczenia sie czaszki z kregoslupem. Bo od pewnego czasu mam takie objawy i lekarze nie mogli nic znalezc az wkoncu stwierdzili ze to spondyloza. A zaczelo sie od tego ze bardzo wyziebil mi sie organizm i wtedy mnie zlapala goraczka straszne bole glowy ze ruszyc sie nie moglam przez kilka dni. Jak chodzilam tokazdy organ w srodku mnie bolal jakby sie urywal i doszly szumy uszne i to zgrzytanie w szyi. POo kilku dniach ustalo ale te dwa objawy mi zostaly.Czy to by bylo od kregoslupa.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]