Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Termin resekcji Marzec - Lublin!!

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Skolioza w późniejszym wieku

Zaloguj | Zarejestruj

20 lut 2013, o 20:00

domownik

A mnie żebra dorosły... Przez długi czas czułam takie chrobotanie jak oddychałam;) Potem pojawiły się takie jakby kulki kostne ale po ok. 2 latach wchłonęły się. Miałam operacje 2 w 1 i dawno temu to było... wtedy nie było mowy o plastyce zapadniętej strony. A teraz takie cuda robią:) sztukują, sznurują pięknie:) Sama radość!
Powodzenia dziewczyny

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

21 lut 2013, o 07:16

domownik

Ból jest dużo większy niż przy prostowaniu kręgosłupa. Ale już jest lepiej. Od tygodnia jestem w pracy. Jakoś wytrzymuję.. Leki przeciwbólowe biorę tylko wieczorem.
Po operacji wstaje się na drugi dzień, wiec tak samo jak w Lublinie.

Góra Góra

26 lut 2013, o 08:07

domownik

Nie było mnie tutaj chyba z poł roku...ciagle czekam na termin resekcji u Kłapcia...a tu takie wieści :)))
Jestem po trzech operacjach u kłapcia i 4 lata czekam na resekcję. Mam w tym roku 40-stkę, więc spieszy mi się bardzo ... ech
Czy Renatko jestes zadowolona? Ja wiem, ze to tak trudno ocenic po niecałych dwóch miesiącach po operacji...ale jak bedziesz miała chwilke to odpisz proszę.
Pozdrawiam cieplutko:)

Góra Góra

29 kwi 2013, o 12:47

domownik

Umówiłam się do dr. Sienkiela, wizyta już w maju, (pod koniec) trzymajcie kciuki!

Góra Góra

29 kwi 2013, o 20:39

domownik

annmac napisał(a):
Umówiłam się do dr. Sienkiela, wizyta już w maju, (pod koniec) trzymajcie kciuki!

Trzymamy i czekamy na relację ;)

Góra Góra

25 lip 2013, o 19:45

świeżak

annmac napisał(a):

Annmac napisz proszę jak przebiegła wizyta u dr Sienkiela. Co Ci powiedział? Zapisałaś się na operacje? Sama poważnie rozważam wizytę u dr Sienkiela, bo nie mogę doczekać się operacji u dr Kłapcia. Czekam już ponad trzy lata i końca nie widać.

Góra Góra

27 wrz 2013, o 13:43

świeżak

Ja czekam 4 rok na realny termin resekcji. Rozmawiałam z dr pod koniec 2012 i mówił, że w 2013 operowane będą osoby ze skoliozą a resekcje nie są takie pilne i trzeba poczekać.

Góra Góra

4 gru 2013, o 14:13

świeżak

witam czy ktoś w najblizszym czasie ma ustalony termin resekcji w Lublinie u dr Klapeć

Góra Góra

4 gru 2013, o 14:15

świeżak

czekam 4rok i trace już nadzieje ze mi się uda obiecal ze od września 2014 rusza resekcje ale która jestem w kolejce i na kiedy się zalapie to już tego nie wiem

Góra Góra

4 gru 2013, o 14:17

świeżak

niestety wiek 35 lat a będzie 36 to już nie material do dobrych efektow ale ja tylko chciałabym żeby mniej bolało zebym mogla pojsc do pracy bo ciężko wyzyc z socjalu

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]