Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Baaardzo ważne!!! apropo operacji!

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

8 sie 2009, o 15:20

domownik

Sluchajcie dziewczyny: Czy Wy leczylyscie przed operacja wszystkie zęby, nawet najmniejsza próchniczkę?
Bo ja bylam u dentystki to okazalo sie ze mam kilka zebow zaatakowanych lekko przez prochnice, ale powiedziala, ze moge spokojnie z takimi isc do operacji, poniewaz nie mam stanu zapalnego.
Nie wiem czy jej ufac, cholera, zeby nie bylo ze pojade na operacje i anestezjolog sie nie zgodzi bo mam mala prochnice :/
Jak to bylo u Was?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

8 sie 2009, o 15:59

domownik

Jak ja miałam operację, to lekarz mówił, że trzeba miec zdrowe wszystkie zęby, nie można miec nawet malutkiego kataru (a tym bardziej czegoś poważniejszego) itp. Ale może jak dentystka mówiła, że Twoje problemy z zębami nie przeszkadzają, to może ma rację (ale z drugiej strony nie wiadomo ile czasu będziesz leżec w łóżku i kiedy dasz radę wysiedziec na fotelu dentystycznym i przez te tygodnie może się pogorszyc). Ale nigdy nie wiadomo-może ta dentystka ma rację

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

8 sie 2009, o 16:27

domownik

ja jak pytałam w Zakopcu o zęby to mówili, że to nie ma najmniejszego znaczenia..co innego katar, bo z nim to na pewno nie puszcza, ale z zębami raczej można..ja w przyszłym tygodniu idę do dentystki i ciekawe czy wysiedze na fotelu..

Góra Góra

8 sie 2009, o 17:59

domownik

ja u ortodonty wysiedziałam : ). bo na operację zdjęla mi ten drut na podniebieniu a zaraz po powrocie do domu musiałam do niej iść, żeby włożyła go spowrotem.

Góra Góra

12 sie 2009, o 10:43

domownik

jeśli chodzi o mnie to zęby zawsze musiałam mieć zdrowe. W sumie zależy jaki lekarz, ale zęby muszą być zdrowe nie dlatego, że coś tam przy operacji może nie wyjść. Po prostu narkoza źle wpływa na zęby, a jak się ma choć małą próchnicę to mogą pójść wszystkie zęby, tzn. mogą się wszystkie popsuć od narkozy.

Góra Góra

17 sie 2009, o 17:28

domownik

no to juz rozumiem..;/ mam 6 zębów do leczenia, bo są oznaki próchnicy..czyli narkoza mogła spowodować, że zaczynają sie bardziej psuć?

p.s.na fotelu było bardzo wygodnie ;)

Góra Góra

28 wrz 2016, o 04:04

świeżak

ja podeszłam z lekką do operacji, nikt się nie czepiał

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]