» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

30 lis 2016, o 19:33

domownik

A jako kto pracujesz? 10 lat dłuzej w sensie, że po jakimś czasie po tej operacji nie można już pracować? ;(

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

30 lis 2016, o 21:27

domownik

Matko!!! Czytam tu czasami jakieś horrory... Ja mam 50-tkę i żyję po 2 etapach w tym roku i jest super. /Lublin/ Nie wyobrażam sobie decyzji innej jak operacja przy skrzywieniach powyżej 40 stopni /u mnie przed 70 stopni/. Wiem, że negatywne stereotypy w kwestii leczenia operacyjnego skolioz wciąż funkcjonują i wciąż są wygłaszane nawet przez lekarzy, którzy niedokształacają się, bo cóż pomyśleć o medyku, który stwierdza, że lekarze z Lublina to kamikadze w swej dziedzinie, po prostu makabra...Wszędzie są lekarze i lekarze.... Życzę, trafnego wyboru w leczeniu skolioz wszystkim, którzy takowych szukają...

Góra Góra

1 gru 2016, o 09:52

domownik

Mam do was pytanie z czystej ciekawości bo na operacje raczej się nie zdecduję mam ch. Scheuermanna z niewielką skoliozą.
Czy taki Scheuermann zabiera dużo centymetrów wzrostu? Czy jest to kwestia 1-2 cm czy sporo więcej?
Jak porównujecie po operacji? pogłebiona kifoza.

Zawsze mnie to nurtowało dlaczego jestem niższy od biologicznych rodziców a moi koledzy, którzy mają niskich rodziców są wyżsi. Ile to może być centymetrów taki Scheuermann?

Góra Góra

1 gru 2016, o 13:33

domownik

a ile masz stopni skrzywienia?

Góra Góra

1 gru 2016, o 14:14

domownik

Kasia2016 - popieram...ręce opadają...

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]