» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

19 lis 2016, o 00:47

domownik

Hej, co prawda mam małą skoliozę, a 85 st. kifozy i wiele razy zastanawiałem się na operacje, prze bole i klatki i kręgosłupa, jednak operacja stabilizacji mnie przeraża... do tego stopnia, ze straciłem sens życia ( w sesnie przeraza mnie zycie z drutem i 12 czy tak ileś śrubami) . Czy jeśli bym się zdecydował za kilka lat myślicie, ze to dobry pomysł, bo bd nowe technika? A jeśli teraz to jaka jest najlepsza i najbardziej nowoczesna klinika/szpital w Polsce, prywatnie tez wchodzi w grę? Albo za granicą? Legacy/Horizon czy to najlepsza metoda jak na razie? Dziekuję za odpowiedzi.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

19 lis 2016, o 15:41

domownik

A ile masz lat jeśli można wiedzieć? Bo zastanawia mnie fakt, że chcesz poczekać kilka lat. Z tego co wiem z wiekiem stopień skrzywienia pogłębia się u innych mniej u innych więcej no i im człowiek starszy tym trudniej z prostowaniem bo kręgosłup nie jest już taki elastyczny. Ja mam 32 lata w styczniu idę na zabieg i mam nadzieję że choć trochę mnie naprostują, mam okrągłe plecy

Góra Góra

19 lis 2016, o 17:27

domownik

Ja mam 19 lat.

Góra Góra

19 lis 2016, o 18:02

domownik

A co ci radził lekarz? Ja mam chyba to co ty ale półtora roku temu miałam ok.52 stopnie jak dobrze pamiętam mam nadzieję, że wiele nie doszło, a operacja to moje marzenie ( w sensie lepsze życie po) , nie namawiając oczywiście nikogo do operacji, bo taką decyzje oczywiście każdy musi podjąć sam :) mnie chyba nawet lekarz próbował zniechecić.

Góra Góra

19 lis 2016, o 18:32

domownik

A gdzie się leczysz? W zakopanym mnie zachęcał, a w Warszawie mówił, ze rehabilitacja i gorset, który mi nic na razie nie dał, myśle, ze w moim wieku duzo rehabiitacja nie da :C

Góra Góra

19 lis 2016, o 20:10

domownik

Ja właśnie do Zakopanego mam termin przyjęcia na 18 stycznia 2017r :)

Góra Góra

19 lis 2016, o 20:14

domownik

U jakiego lekarza sie konsultowałaś?

Góra Góra

19 lis 2016, o 20:32

domownik

Na to pytanie ci nie odpowiem, bo nie znam nazwiska. Wstępnie byłam zapisana do dr. Mateusza Mackosia, ale jak pojechałam na wizytę miał urlop i byłam u jakiegoś innego, dla mnie najważniejsze było, że zakwalifikował mnie do operacji i wpisał na listę oczekujących to było w czerwcu 2015r. Więc to trochę trwa i powiem ci, że chociaż tak bardzo czekam na tą operacje to im bliżej trochę ogarnia mnie strach i jakieś wątpliwości, ale to chyba normalne. Wycofywać się nie myślę. Tu na forum też mam założony wątek Operacja Zakopane i na pewno po operacji będę się tam odzywać jak poszło :D

Góra Góra

19 lis 2016, o 21:06

domownik

nati napisał(a):
Na to pytanie ci nie odpowiem, bo nie znam nazwiska. Wstępnie byłam zapisana do dr. Mateusza Mackosia, ale jak pojechałam na wizytę miał urlop i byłam u jakiegoś innego, dla mnie najważniejsze było, że zakwalifikował mnie do operacji i wpisał na listę oczekujących to było w czerwcu 2015r. Więc to trochę trwa i powiem ci, że chociaż tak bardzo czekam na tą operacje to im bliżej trochę ogarnia mnie strach i jakieś wątpliwości, ale to chyba normalne. Wycofywać się nie myślę. Tu na forum też mam założony wątek Operacja Zakopane i na pewno po operacji będę się tam odzywać jak poszło :D

Napisz jak wyglądał ten lekarz, to pewnie poznam po opisie który to lekarz

Góra Góra

19 lis 2016, o 22:18

domownik

Nie mam pamięci do ludzi. Z tego co pamiętam był dość młody, dość ciemne włosy, szczupły i chyba miał okulary

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]