Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Lekarze i ośrodki w małopolsce ( kraków ) .

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

18 sie 2016, o 18:38

świeżak

Witam,

Właśnie dzisiaj odebrałem zdjęcia rtg i diagnozę. Stwierdzono u mnie skoliozę prawostronną czym byłem zaskoczony.

Stąd moje pytanie czy w małopolsce ( kraków ) są ośrodki które zajmują się leczeniem tej przypadłości?

Przydałby się spis tych które mają umowe podpisaną z funduszem i tych bez funduszu.
Na forum czytałem dużo o ośrodku w Zakopanem ale nie wiem czy na samym początku tam się kierować.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

18 sie 2016, o 19:22

domownik

gotham napisał(a):
Witam,

Właśnie dzisiaj odebrałem zdjęcia rtg i diagnozę. Stwierdzono u mnie skoliozę prawostronną czym byłem zaskoczony.

Stąd moje pytanie czy w małopolsce ( kraków ) są ośrodki które zajmują się leczeniem tej przypadłości?

Przydałby się spis tych które mają umowe podpisaną z funduszem i tych bez funduszu.
Na forum czytałem dużo o ośrodku w Zakopanem ale nie wiem czy na samym początku tam się kierować.

Gotham chodzi ci o leczenie zachowawcze czy leczenie chirurgiczne?
Jeśli o zachowawcze to pomoc znajdziesz tutaj http://gabinetrehaplus.pl/
A co do operacyjnego masz do wyboru szpital jaki chcesz, ale warto znaleźć taki aby był najlepszy
Masz do wyboru: Wrocław,Lublin,Trzebnicę,Poznań lub Zakopane

Góra Góra

18 sie 2016, o 19:54

świeżak

Na początek leczenie zachowawcze coś na NFZ. Na razie idę na ułanów do poradni rehabilitacyjnej bo to przepisał mi lekarz przed zdjęciem rtg.

Pytanie do którego specjalisty się skierować żeby zadecydował jakie kroki poczynić ( plan leczenia albo rehabilitacji ).

Góra Góra

18 sie 2016, o 21:23

domownik

A szukasz ortopedy na NFZ czy może być prywatny? Dr Paweł Radło przyjmuje prywatnie w Krakowie (mogę podać namiary w prywatnej wiadomości) i pracuje na NFZ w szpitalu w Zakopanem. Tylko trzeba pamiętać, że w Krakowie pracuje 2 ortopedów o nazwisku Radło, wiec trzeba sprawdzić czy idzie się do tego ortopedy ze szpitala w Zakopanem. Ja znam tego lekarza, jest ok jeżeli chodzi o leczenie kręgosłupów.

Góra Góra

1 wrz 2016, o 18:16

świeżak

W zeszłym tygodniu przepisano mi rehabilitację ale nie jestem zadowolony z badania, lekarz powiedział , że "wiele osób ma skrzywienia kręgosłupa". Jak w całej naszej służbie zdrowia najlepiej niczego nie leczyć.

Poproszę o namiary na lekarza o którym pisałaś.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]