Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Skolioza, rotacja kręgosłupa oraz miednicy

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

4 lis 2015, o 19:20

domownik

Witam , dawno mnie tu nie było.
A więc mam rotację kręgosłupa oraz miednicy. Jestem pacjentką dr. Białek. Pomogła mi.
Mam pytanie czy znacie kogoś kto zajmuje się skręconymi miednicami i może pomóc? Istnieje możliwość pozbycia się tej wady?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

5 lis 2015, o 15:09

domownik

Rozwiń swoją myśl bo nie rozumiem Cię. Chodziłaś do dr Białek i ona powiedziała, że masz rotację kręgosłupa i miednicy i Ci pomogła - czyli wiesz co robić, jak ćwiczyć itp, tak. Nie wiem co chcesz dalej robić z tą miednicą. Skręcenie casami jest następstwem skoliozy (a czasami skolioza jest następstwem skręconej miednicy), więc trzeba u Ciebie napewno wziąć się za całą postawę. Poszukam terapeuty/lekarza od skolioz i on Ci doradził lub pojdź znowu do dr Białek - ona wie co z tobą zrobić.

Chyba, że czegoś niezrozumiałem to wytłumaczyć jaśniej.

Góra Góra

8 cze 2018, o 19:59

domownik

hey odzywam się po długim czasie,ale wiecie co moja skolioza może się polepszyła,ale ja nadal potrzebuję pomocy. Biodro mnie boli prawe a lewe kolano. Ja już nie wiem gdzie szuakć pomocy.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]