» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Wszystko na temat skolioz

Zaloguj | Zarejestruj

Regulamin działu

Przed założeniem tematu upewnij się, że nie dublujesz go, przeglądnij FAQ tematów i skorzystaj z wyszukiwarki na forum.

13 lis 2014, o 16:18

domownik

Witajcie mam skoliozę dowiedziałam się o nie w wieku 15 lat nie podalam się operacj dziś mam 23lat mam synka którego kocham nad zycje i to właśnie dla niego i dla siebie tez chce podac się operacj która mam w kwietniu 215r. mam pytanie czy wy tez macje lub mieliście objawy takie jak ból w klatce kłucje serca szybko się meczyliscie byłam z tym u lekarza i stwierdził ze to objawy zawałowe ale jestem młoda i na razie nic mi nie grozi boje się tych buli a w dodatku te czeste kłucie w klatce.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

13 lis 2014, o 16:38

Moga te klucia tez byc na tle nerwowym. Ja mam nerwice lekowa i pod czas ataku leku mialam tez objawy typowo zawalowe. Przy kamieniach w woreczku podobnie. Wiec czasem dobrze posprawdzac u roznych specjalistow co moze Ci dolegac. Co do kregoslupa to faktycznie wiecej sie meczylam a jak jestem po to o wiele lepiej jest.

Góra Góra

27 lut 2016, o 09:47

domownik

witajcie jestem po wizyce u kłapca okazało się ze mam przesunięte jakies 2 kregi i jest jakas szczelina, ale to mam od dzieciństwa tylko ze wcześniej mnie nie bolało a teraz po opracjach się odedzwało i boli grozi mi 3 operacja żeby to nastawić jak by ból był nie do wytrzymania a na razie leki

Góra Góra

29 lut 2016, o 23:21

domownik

prawdopodobnie piszesz o kręgoszczelinie i kręgozmyku.
skoro to masz od dzieciństwa, a dopiero teraz zaczęły się objawy, nie ma to przypadkiem związku z twoimi operacjami ? i zaburzeniem prawidłowego balansu kręgosłupa ?
duże miałaś skrzywienie ? piersiowe, piersiowo-lędźwiowe czy lędźwiowe ? a jaka stabilizacja ?

Góra Góra

1 mar 2016, o 11:20

domownik

witaj dokładnie tak jak napisałeś mam kregoszczeline. nie wiem czy to przez te operacje lekarz mi twierdzi ze to miałam już dawno i to nie ma nic wspólnego z operka. 63 procent skrzywienia

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]