Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Kilkustopniowa skolioza, ale ile? Proszę o pomoc [Zdjęcie RT

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Zdjęcia naszych pleców

Zaloguj | Zarejestruj

7 kwi 2017, o 23:06

świeżak

Tak jak w tytule, jedyne objawy to lekko wystające lewe zebro. W opisie RTG napisali tylko "Skolioza esowata odcinka piersiowego", lecz bez podania ilości stopni. Z tego co mi wiadomo od 10 stopni jest skolioza, proszę o pomoc. Chciałbym żeby ktoś mógł mi wyliczyć metodą Cobba. Czy mam się martwić czy to wada która występuje u większości z nas? Lat 19, dziękuję z gory!

Załączniki:
received_1328754767181052.jpeg

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

8 kwi 2017, o 14:03

domownik

Tutaj na forum nikt Ci nie wyliczy stopni, tylko każdy będzie strzelał ,,na oko"-jeden moźe powiedzieć, że masz 11 stopni, kto inny powie że masz 19 stopni itp. I komu uwierzysz? Co najwyżej możesz poprosić lekarza o wyliczenie stopni i lekarz powie co masz robic. A na forum nikt Ci nie powie ile masz dokładnie stopni, czy się martwić itp. Jeden Ci powie, że masz się martwić, kto inny powie, żebyś sie nie martwił i komu będziesz wierzył?

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]