» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Zdjęcia naszych pleców

Zaloguj | Zarejestruj

21 sie 2016, o 16:53

domownik

Jestem 4 miesiące po ostatniej Operacji :) Zdjęcie w koku jest po samej Operacji, a to w rozpuszczonych włosach jest tak jak to wygląda teraz :) Jakie są wasze wrażenia kochani ? :*

Załączniki:
Komentarz: Zdjęcie jak to wygląda teraz :)
IMAG1843.jpg
Zdjęcie jak to wygląda teraz :)

Komentarz: Zdjęcie po samej Operacji :)
IMAG1510.jpg
Zdjęcie po samej Operacji :)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

21 sie 2016, o 19:06

domownik

Kochana!
A można wiedzieć ile miałaś stopni przed operacją i czy przeszłaś 1 etap czy więcej?
Jaki lekarz Cię operował?
Efekt naprawdę super!
Jeżeli pochwaliłaś się swoimi zdjęciami po operacji, to znaczy, że musisz być zadowolona z efektu?I to jest najważniejsze!
Super, że jesteś już "po" i że operacja się udała.
Nie ma nic ważniejszego, że bezpiecznie przeszłaś tą ciężką operację!
Masz powód, żeby się radować i życzę Ci samych cudownych chwil z prostym kręgosłupem.
To jak dostać nowe życie, prawda?
Pozdrawiam!

Góra Góra

24 sie 2016, o 20:00

domownik

calineczka32 napisał(a):
Kochana!
A można wiedzieć ile miałaś stopni przed operacją i czy przeszłaś 1 etap czy więcej?
Jaki lekarz Cię operował?
Efekt naprawdę super!
Jeżeli pochwaliłaś się swoimi zdjęciami po operacji, to znaczy, że musisz być zadowolona z efektu?I to jest najważniejsze!
Super, że jesteś już "po" i że operacja się udała.
Nie ma nic ważniejszego, że bezpiecznie przeszłaś tą ciężką operację!
Masz powód, żeby się radować i życzę Ci samych cudownych chwil z prostym kręgosłupem.
To jak dostać nowe życie, prawda?
Pozdrawiam!

Hej Kochana jak miło że, napisałaś ! :* :)
Wiesz co ja ogólnie miałam 4 Operacje i tak przed pierwszą operacją miałam 94, na 90 stopni, po pierwszej Operacji miałam 40 na 33 stopnie i to było w 2011 roku, w 2014 roku miałam kolejną Operację restabilizacje odcinka piersiowego, mianowicie wyciągali mi jedną śrubkę w odcinku piersiowym bo tam mnie najbardziej bolało, niestety to pomogło ale tylko trochę, ból był dalej dlatego zdecydowałam się na wyciągnięcie implantów i resekcję żeber w 2015 roku, po tej operacji ból minął ale kręgosłup w odcinku piersiowym skrzywił mi się z powrotem prawie 100 stopni bo kręgosłup nie wytrzymał dlatego 13 kwietnia bieżącego roku miałam kolejną Operację zrobili mi osteotomie odcinka piersiowego i wstawili implant z powrotem i teraz mam 50 stopni na 33 stopnie. :) Wszystkie Operacje wykonał Dr. Kołtowski w Trzebnicy. :) Ojej jak Miło Dziękuję Bardzo !!! <3 :) Powiem tak jestem zadowolona z efektu ale nie do końca bo jak zauważyłaś na zdjęciu po Operacji one były prościutkie, a teraz niestety się garbie i nie umiem się trzymać prosto i niestety ta łopatka znowu teraz bardziej odstaje i chciałabym jeszcze jedną resekcje dlatego ale mój lekarz mówi że, już nic się chirurgicznie nie da z tym zrobić. :/ No pewnie, to najważniejsze ! :* Masz rację Kochana i Dziękuję Bardzo !!! <3 Ja też życzę Ci Dużo zdrówka i prostego kręgosłupa ! <3 To Prawda ja to nowe życie dostałam już po raz 4 tak na prawdę ! :) A ty ile masz stopni skrzywienia ? Czekasz na Operację ? Ile masz latek ? i gdzie się leczysz ? :) Pozdrawiam ! :*

Góra Góra

28 wrz 2016, o 04:08

świeżak

Jak wyglądała taka operacja?

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]