Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Będę wdzięczna za ocenę RTG, skolioza

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Zdjęcia naszych pleców

Zaloguj | Zarejestruj

4 lis 2015, o 11:33

domownik

no więc tak: 68 i 64 stopnie. Prof Kotwicki baaardzo miły człowiek!! Operacja. Problem tylko taki, iż nie może mnie zoperować Profesor w Poznaniu, ponieważ w szpitalu zaszły zmiany w ostatnim czasie..i jest "blokada" tzn. operacje przeprowadzane są tam tylko do 18 roku życia...
Zostałam odesłana do Otwocka - do dr Tyrakowskiego. Ponoć bardzo dobry specjalista i zapewni mi świetną opiekę. Jakieś opinie na temat Otwocka?
Jedyne co, to mój organizm nie jet przygotowany fizycznie..muszę nabrać około 5kg masy mięśniowej głównie. Profesor Kotwicki i dr Tomaszewski wręcz byli zszokowani, że w sumie nie uprawiam praktycznie żadnego sportu - cóż, poprzedni "specjalista" powiedział, że nie nie nie....a tu wszystko inaczej powiedzieli w Rehasporcie.
Ah, no i wada to 10000% nie jest żadna wada związana z upadkiem.. (jak twierdził poprzedni "specjalista")
Po operacji mam urosnąć około 6cm :D I uzyskać bardzo ładny efekt korekcyjny! :DD :DD :DD

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

4 lis 2015, o 12:00

domownik

normalnie, jakbym to przewidział.

Góra Góra

4 lis 2015, o 13:52

domownik

Oh, fakt, cofnęłam sie do poprzednich postów i sie pokrywa z Tym co pisałeś..szkoda ze mało tu piszą o Otwocku :( no nic. Przynajmniej wiem ze operacja. A do szpitala zapisy juz na styczeń a prywatnie za 2tygodnie do doktora, wiec szybko pójdzie

Góra Góra

4 lis 2015, o 16:31

świeżak

ja na Twoim miejscu raczej bym uderzyła w innym kierunku.
do operacji zkolioz trzeba mieć duże doświadczenie, a z tego co sama wcześniej się rozeznawałam, dr T. dopiero się uczy skolioz, dobry jest w dyskopatiach, a to co innego. ja wolałam nie być kròliczkiem...

Góra Góra

5 lis 2015, o 15:01

domownik

mhm, w tym momencie mam inne info od osob operowanych i prosto ze szpitala, ale nieistotne - dzieki za odp :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]