Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - potrzebna pomoc

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

23 lut 2017, o 23:03

świeżak

Witam wszystkich :) mam male pytanie bo juz sama nie wiem co robic i myslec a niestety narazie z dr Kłapciem nie mam mozliwosci sie skontaktowac.. kochani wiec tak.. jestem po dwoch operacjach kregoslupa. Pierwsza mialam jak bylam 13letnim dzieckiem.. skolioza od urodzenia, poglebiala sie wiec nie bylo wyboru bo zadne gorsety i rehabilitacje nie pomagaly. Operacje przeprowadzil swietny specjalista dr Klapec. Druga operacja chodz on to nazywal kosmetyka czyli zlikwidowanie malego garbu odbyla sie jakies 9 lat temu... ale jakos od roku zaczelo mi strasznie dokuczac biodro. boli jak duzo chodze i jak za dlugo na nim leze... i nie wiem czy to zalezne od tych operacji, kregoslupa... to tak ogolnie... potrzebuje pomocy bo nie chce wyjsc na histeryczke u jakiegos innego lekarza.. mam nadzieje ze ktos pomoze :) pozdrawiam cieplo ;) ps.. zapomnialam dodac ze utykam delikatnie na jedna noge wlasnie na tej po stronie tego biodra.. mam jedna noge krotsza o 2cm od drugiej ale przez cale zycie mi to nie dokuczalo tylko teraz..

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

23 lut 2017, o 23:16

domownik

Może dla świętego spokoju pójdź do lekarza, bo my tutaj nie przewidzimy czy to coś poważnego. Bo może sie okazać, że nic Ci nie jest, ale równie dobrze moźe sie coś dziać i np. ktoś odradzi wizytę u lekarza, a za kilka miesięcy okaże sie, że coś sie dzieje i mogłaś wcześniej trafić do lekarza. A jak pójdziesz do lekarza, może lekarz zleci badania i nawet jak wyjdzie, że nic Ci nie jest, to przynajmniej będziesz miała święty spokój

Góra Góra

23 lut 2017, o 23:23

świeżak

Alicja25 napisał(a):
Może dla świętego spokoju pójdź do lekarza, bo my tutaj nie przewidzimy czy to coś poważnego. Bo może sie okazać, że nic Ci nie jest, ale równie dobrze moźe sie coś dziać i np. ktoś odradzi wizytę u lekarza, a za kilka miesięcy okaże sie, że coś sie dzieje i mogłaś wcześniej trafić do lekarza. A jak pójdziesz do lekarza, może lekarz zleci badania i nawet jak wyjdzie, że nic Ci nie jest, to przynajmniej będziesz miała święty spokój

Alicja no problem w tym ze nie jestem teraz w PL... a jedyny specjalista ktorego znalazlam w poblizu mojego miejsca pobytu jest jakies 200km stad... jestem bez samochodu a autobusow jak na lekarstwo... chcialam jedynie sie dowiedziec czy taka operacja moze miec wplyw na ta moja dolegliwosc... jesli bd mi bardziej dokuczac zpojade do lekarza oczywiscie... poprostu troszke daleko mam i nie chce wyjsc na wariatke albo zmarnowac czasu jesli to normalne...

Góra Góra

23 lut 2017, o 23:24

świeżak

no i troche zamotalam jak zwykle... nigdy nie bylam dobra w dluzszych tekstach wiec z gory przepraszam :)

Góra Góra

23 lut 2017, o 23:36

domownik

Ból może oznaczać różne rzeczy i nie da sie napisać, bo może nic złego sie nie dzieje, a równie dobrze może być choroba. Ale jak boli od roku, to jest dziwne. A boleć może z różnych powodów i nikt ,,na odległość" nie powie czy to od kręgosłupa, czy to biodro itp. Może być masa przyczyn i ciężko powiedzieć co Tobie może dolegać, bo to jak wróżenie z fusów. Może to nic takiego, ale równie dobrze może być coś poważnego. To może być związane z operacją, ale nie musi. Co najwyżej można doradzić wizytę u lekarza, może lekarz zleci badania itp. Bo tu na forum ciężko przewidzieć skąd jest ten ból

Góra Góra

23 lut 2017, o 23:41

świeżak

Alicja25 ok dziekuje pięknie za odpowiedz :) chcialam sie dowiedziec jedynie czy to moze miec zwiazek z tym moim schorzeniem.. ale masz racje.. najlepiej jednak pojsc do specjalisty ..bede przynajmniej miala spokojna glowe... dziekuje jeszcze raz :D

Góra Góra

24 lut 2017, o 10:18

domownik

Najlepiej idź do lekarza. Jak się okaże, że to nic takiego, to będziesz spokojna. Ale jak u lekarza wyjdzie, że dzieje sie coś złego, to będziesz mogła zareagować. Jak nie pójdziesz do lekarza na zasadzie ,,bo może mi nic nie jest i mogę sie wygłupić idąc do lekarza", a później okaże sie, że cos sie działo i mogłas prędzej iść do lekarza, to tylko sie wkurzysz. Ja z bólem jechałam do lekarza około 400 kilometrów w jedną stronę, chociaż nie mam samochodu i musiałam jechać pociągiem, PKS-em i busem w każdą stronę, żeby dostać się do lekarza i nie żałowałam

Góra Góra

26 lut 2017, o 22:36

świeżak

no i poszlam do lekarza... okazalo sie ze to przez ta noge.. inaczej wg niego za duzo chodze... i sie wkurzylam bo dr Kłapeć zalecil wlasnie duzo spacerow zeby te moje kosci i miesnie rozruszac.. wiadomo ze miesnie po operacji musza byc sprawne i silne zeby podtrzymywac wszystko.. no i ta noga... jesli zasiade to juz po paru latach nie bede mogla sama wstac zapewne ... no ale przynajmniej jestem pewna ze z kregoslupem mam wsio ok :D ale nie wyobrazacie sobie jak tesknie do Polski i dr Kłapcia... Pan Bohdan jest calkiem inny niz ci tutaj... albo trafil mi sie jakis tłumok jak to moja mama go nazwala hehe.. w kazdym razie Alicja dzieki za motywacje ;) pozdrawiam cieplo

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]