Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - dr. Bogdan Kłapeć(Lublin)

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

16 lis 2008, o 21:28

domownik

domini3 to zalezy od wielu rzeczy. Po 1. nie kazdy lekarz operuje osoby dorosłe, lekarze częsciej operuja dzieci i młodzież. Jest mniej lekarzy operujących dorosłych, a osob dorosłych ze skrzywieniem wcale nie jest mniej :( niż dzieci czy młodzieży.
Kolejna sprawa fundusz ma jakies dziwne załozenia i czasami woli płacic za operacje młodych :(

Jeżeli znajdziesz lekarza, ktory operuje dzieci, młodzież i dorosłych to już od lekarza zalezy kiedy i gdzie bedzie ta operacja. Młodzi maja jednak prosciej. Jednym słowem trzeba sie troche naszukac, dzwonic a potem zdecydowac na operacje a potem czekac na ustalenie terminu.
pozdrawiam

M.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

26 lis 2008, o 10:28

świeżak

ja miałam operacje przeprowadzana przez doktora Kłapća i jestem bardzo zadowolona z całego przygotowania i samego przeprowadzenia.przez 6 lat od operacji czuje sie bardzo dobrze i wróciłam całkowicie do sprawnosci po 2 miesiacach.lecze sie u niego cały czas i przygotowuje sie do operacji usuniecia ktora tez on mi przeprowadzi mam wiec o nimm bardzo dobre zdanie.

Góra Góra

26 lis 2008, o 14:44

domownik

ile miałas lat, kiedy byłas operowana i jaki to był rodzaj operacji?

pozdrawiam

M.

Góra Góra

26 lis 2008, o 16:10

:)
domownik

ponawiam pytanie madziulinek:)
Jeśli możesz napisz kasia coś więcej o pierwszej operacji.
pzdr.

Góra Góra

26 lis 2008, o 22:17

świeżak

miałam wtedy 19 lat czekałam na operacje 6miesiecy bo jeszcze miałam nadziej ze mnie ominie aale niestety.mam jeszcze wiele innych chorób więc ta operacja pod innymi względami była tez dla mnie niebezpieczna ale efekt jest widoczny i choć samą operacje i czas zaraz po niej wspominam ciezko to nie załuje bo wiele dolegliwości mi minęło.wacham sie teraz czy robićoperacje usunięcia takze jeśli mógłby sie odezwac ktos kto taka operacje ma juz za soba i cos opowiedziec to bede wdzieczna za wszelkie informacje jak po takiej operacji sie funkcjonuje.

Góra Góra

28 lis 2008, o 15:46

domownik

Kasiu.m zastanawiasz się nad usunięciem, ale czego? Implantów? Czy garba żebrowego?
Ja mam termin operacji usuwania garba zebrowego 24 stycznia, operacje, bedzie przeprowadzał dr Kłapec.
pozdrawiam

Góra Góra

1 gru 2008, o 17:26

świeżak

zastanawiam sie nad usunieciem inplantów,nie garba.na szczęście nie miałam takiego dużego garba i dało sięgo wyprostować podczas operacji wszczepiania inplantów także ten problem mnie ominął.jednak się chyba nie zdecyduje,jeśli narazie nic mi w związku z tym nie dolega nie będę ruszać.pozdrawiam

Góra Góra

1 gru 2008, o 17:42

domownik

Kasiu.m usuniecie implantów to sprawa indywidualna. Najlepiej o tym porozmawiać z Twoim ortopedą. Niektórzy ortopedzi zalecaja usuwanie implantów po jakimś czasie. To w koncu jest obce ciało.

Mój ortopeda zaleca wyciągniece.

pozdrawiam
M.

Góra Góra

16 mar 2009, o 17:29

domownik

smesna86 napisał(a):
DO mnie w dzień operacji już po jej przebiegu jakoś po 16 było też przyszedł lekarz dr Nosarzewski i też mi się pytał jak się czuję i coś mówił że operacja się udałą...i mówił a ja zasnęłam, taka zmęczona byłam wszystkim...

No w końcu szkoła Michalskiego;) Uczył się od najlepszego!

Góra Góra

16 mar 2009, o 20:27

domownik

hehe ; D

Góra Góra

24 maja 2009, o 14:08

domownik

Czy polecacie dr.Kłapcia- chodzi o resekcje garbu zebrowego.
Ile bierze za wiztytę i czy ciężko zakwalifikować sie do operacji???

Góra Góra

21 cze 2009, o 21:15

świeżak

polecam jak najbardziej :D z dostaniem się też raczej nie powinnobyć problemua za wizytę bierze 100 zł...jest to bardzo dobry lekarz. polecam

Góra Góra

21 cze 2009, o 22:34

domownik

Rowniez,polecam.
Ale,ode,mnie,wzial,150zl.

Góra Góra

22 cze 2009, o 13:14

domownik

Ja tez gorąco polecam! I tez tak jak garbata płacę 150 zł za wizytę. Jedną operacją zrobił ze mnie prostą kobitkę :)

Góra Góra

23 cze 2009, o 15:55

domownik

Jestem po pierwszym etapie u doktorka i dołączam się do 150 zł :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]