Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - dr. Bogdan Kłapeć(Lublin)

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

8 wrz 2008, o 15:33

domownik

No to faktycznie dobrze że nie szalejesz z prochami:) Moim zdaniem leki są tylko doraźnym wspomagaczem zwalczania bólu:). Jeśli chodzi o opatrunek to ja zdjęłam po tygodniu. Mam uczulenie na plastry i wszystko mnie swędziało. Ale możesz zdjąć jak nic nie będzie wyciekało z rany (zobaczysz na plastrze).

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

19 paź 2008, o 16:23

domownik

Czy wiecie może czy dr Kłapec wykonuje operacje kifozy, i ewentualnie ile czeka sie na taka operacje

Góra Góra

19 paź 2008, o 18:21

domownik

powiem CI szczerze,że nie slyszałam zeby on wykonywał operacje kifozy, z tego co wiem to on chyba zajmuje sie operacjami skolioz...nom ale nie jestem pewna...ale jesli chodzi o czas czekania na operacje, hmm...ja czekałam pół roku na pierwsza operacje, bo na kolejne etapy operacji to już krócej...

Góra Góra

20 paź 2008, o 04:49

domownik

jak najbardziej operuje:) wiesz ja miałam chorobę scheurmanna i to właśnie mi operował:) tzn operował jej skutki, usuwając garb i ustawiając kręgosłup we właściwej pozycji:)

Góra Góra

22 paź 2008, o 07:36

świeżak

Witam!
Nie bedę tu opisywać całej sytuacji.. ale ja nie polecam tego lekarza...

Góra Góra

23 paź 2008, o 06:16

domownik

A ja stanę w obronie dr Kłapcia. Jestem po dwóch operacjach u Tego człowieka. Po pierwsze po raz pierwszy spotkałam się z tym, że w dzień operacji wieczorem lekarz jeszcze raz przyjeżdża z domu zobaczyć jak się czuje pacjent (nie mając dyżuru)!!. Po drugie w szpitalu bywał nazywany przez innych pacjentów "Ojciec" a to też o czymś świadczy. Po trzecie powiem oficjalnie nie płaciłam za operację i nigdy nie usłyszałam sugestii że mam zapłacić! Po czwarte cenię go jako specjalistę, jako jedyny podjął się mojego leczenia. Teraz mogę powiedzieć że wreszcie wyglądam jak człowiek. Poza tym zawsze kiedy mnie bolą plecy mogę zadzwonić, porozmawiać. Nie wiem co CIę spotkało, ale ja jako pacjentka powiem tak: po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który rozumie pacjenta. Nie wiem co Cię spotkało ale przykro mi, nie chcesz o tym powiedzieć, Twoja sprawa.

Góra Góra

26 paź 2008, o 14:33

domownik

magdalenik napisał(a):
po raz pierwszy spotkałam się z tym, że w dzień operacji wieczorem lekarz jeszcze raz przyjeżdża z domu zobaczyć jak się czuje pacjent (nie mając dyżuru)!!. .

Dokładnie tak samo robił dr Michalski kiedy pracował jeszcze w Dzieciątku Jezus:)

Góra Góra

26 paź 2008, o 15:13

domownik

I to właśnie jest piękne...doceniam takich ludzi:):) Moim zdnaiem wychodzenie poza swoje obowiązki świadczy o poświęceniu, pasji i odpowiedzialności:)

Góra Góra

26 paź 2008, o 18:38

domownik

No w CMD Michalski przyjezdzal o 6.00 rano i poznym wieczorem codziennie :)

Góra Góra

26 paź 2008, o 19:20

domownik

DO mnie w dzień operacji już po jej przebiegu jakoś po 16 było też przyszedł lekarz dr Nosarzewski i też mi się pytał jak się czuję i coś mówił że operacja się udałą...i mówił a ja zasnęłam, taka zmęczona byłam wszystkim...

Góra Góra

29 paź 2008, o 22:15

:)
domownik

smesna86 a gdzie byłas operowana?

Góra Góra

30 paź 2008, o 12:19

domownik

Byłam operowana W Warszawie w Szpitalu Dzieciątka Jezus na ul.Lindleya

Góra Góra

15 lis 2008, o 21:13

domownik

Co do czekania na operację, to roznie bywa. U mnie to było ok 7 miesiecy. Termin mam wyznaczony, teraz czekam na operacje i mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni.
Niestety, nie mam dobrej informacji dla osob dorosłych . NFZ niechetnie refinansuje operacje osob dorosłych i zmnieszył na takie operacje doracje a co z tym sie wiąze, pewnie mniej takich operacji bedzie wykonywanych w ramach funduszu:(

pozdrawiam

Góra Góra

16 lis 2008, o 20:52

domownik

czy to jest tak ze osoby dorodle mesza dluzej czekac na termin operacji, czy zalezy to bardziej od skrzywienia

Góra Góra

16 lis 2008, o 21:25

domownik

Moim zdaniem to zależy bardziej od skrzywienia-jak ktoś ma duże i skomplikowane skrzywienie, to czeka krócej

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]