Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - dr. Bogdan Kłapeć(Lublin)

» LEKARZE, FIZJOTERAPEUCI, SZPITALE, KLINIKI REHABILITACJI - OPINIE, NAMIARY, KONTAKT » Lekarze » dr Bogdan Kłapeć

Zaloguj | Zarejestruj

29 lip 2017, o 12:11

świeżak

Witam. Mam chorobę Scheuermana(Kifoza, nie mylić ze skoliozą) byłem operowany w Zakopanem, efekt operacji jest marny, wyjąłem implant i teraz będę się starał o kolejny zabieg, w innej klinice. Chciałem się dowiedzieć gdzie przyjmuje dr. Kłapeć, czy nadal operuje i czy są to wizyty prywatne czy na fundusz, i ewentualnie ile kosztuje taka wizyta, i jakie są terminy. Z góry dziękuje za pomoc.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał mi zdjęcia swoich pleców po operacji kifozy u dr. Kłapcia.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

8 lut 2018, o 22:33

świeżak

Czy Pan dr. Kłapeć nadal przyjmuje?

Góra Góra

19 lut 2018, o 17:46

domownik

Tak, właśnie się zapisałam. :) Najwyraźniej już nie na Słowackiego, a w Świdniku, na ul. Drewnianej 61 (Centrum Medyczne Med-Clinic). Godziny się zgadzają, czyli poniedziałek po południu i czwartek rano.

Góra Góra

19 lut 2018, o 19:00

świeżak

Dziękuję za odpowiedź fajnie wiedzieć że tak dobry ortopeda jeszcze przyjmuje. Sam chce się wybrać lecz jeszcze nie mam tyle pieniędzy ,mogła byś mi jeszcze powiedzieć ile kosztuje wizyta ? Z tego co się orientuję to było 250 zł a teraz jak jest ? :)

Góra Góra

19 lut 2018, o 20:58

świeżak

"Dobry ortopeda"??? Dobre opinie o tym lekarzu pochodzą sprzed kilku lat, nie sugeruj się nimi. Lepiej wybierz innego ortopedę a tego pana omijaj szerokim łukiem.

Góra Góra

21 lut 2018, o 09:54

świeżak

Mógł byś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź dlaczego tak uważasz ? Dobrze że mnie ostrzegłes :)

Góra Góra

21 lut 2018, o 12:24

świeżak

Jestem w trakcie wyboru lekarza do którego mam się udać ze skoliozą (planuje operację) i powyższy komentarz mnie zaskoczył. Czemu "omijać tego pana szerokim łukiem"? Skoro opinie o tym lekarzu zarówno tutaj jak i na innych stronach są bardzo pozytywne, w dodatku patrząc logicznie, ten lekarz wykonał już tyle operacji... samo to sugeruje że ma ogromne doświadczenie.

Góra Góra

21 lut 2018, o 16:56

domownik

Teraz mnóstwo osób zachacza o Wrocław jeżeli chodzi o operacje lub Olsztyn w przypadku dzieci.

Góra Góra

21 lut 2018, o 19:57

świeżak

Ten lekarz schrzanił operacje wielu osobom. Robi operacje etapowo, nigdzie indziej tego się nie praktykuje bo to nie ma sensu, tylko wydłuża cierpienie pacjenta i nigdy nie wiadomo na ilu etapach się skończy. W Lublinie nie mają odpowiedniego sprzętu do takich operacji, śruby wkręcane są "na oko" więc ryzyko że coś ci uszkodzi jest duże. Przykładowo we Wrocławiu używany jest neuromonitoring i urządzenia do nawigacji śródoperacyjnej, więc pacjent może czuć się bezpiecznie. Instrumentarium Nova Spine które stosują jest kiepskiej jakości, poza tym oszczędzają na ilości śrub więc ryzyko złamania pręta jest przez to większe. Kolejną sprawą jest to że doktor jest miły tylko na pierwszej wizycie. Jak już jest po operacji to ma pacjenta gdzieś i nie można liczyć na żadną pomoc jeśli coś złego się dzieje.
Też dałam się nabrać na te pozytywne komentarze na forum ale niestety prawda jest taka że to nie jest dobry lekarz. Jeśli myślicie o operacjach to na dzień dzisiejszy najlepsi lekarze to dr Urbański (Wrocław), dr Nosarzewski (Grodzisk Mazowiecki- dorośli, Olsztyn- dzieci), dr Grabala (Olsztyn- dzieci), dr Pankowski (Gdańsk). Do nich warto udać się na wizytę jeśli chcecie wasze kręgosłupy powierzyć w dobre ręce.

Góra Góra

21 lut 2018, o 19:58

świeżak

Polecam też zamkniętą grupę na fb skolioza polska. Tam znajdziecie dużo bardziej aktualne informacje i komentarze.

Góra Góra

22 lut 2018, o 09:43

świeżak

Kowal89 napisał(a):
Witam. Mam chorobę Scheuermana(Kifoza, nie mylić ze skoliozą) byłem operowany w Zakopanem, efekt operacji jest marny, wyjąłem implant i teraz będę się starał o kolejny zabieg, w innej klinice. Chciałem się dowiedzieć gdzie przyjmuje dr. Kłapeć, czy nadal operuje i czy są to wizyty prywatne czy na fundusz, i ewentualnie ile kosztuje taka wizyta, i jakie są terminy. Z góry dziękuje za pomoc.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał mi zdjęcia swoich pleców po operacji kifozy u dr. Kłapcia.

Osobiście odradzam operację choroby scheuermanna u dr Kłapcia. Sama ją ponad 6 lat temu i od tego czasu mam zmarnowane życie... Owszem nadal operuje i nfz. Ale ja nigdy już do niego nie pójdę. Od dnia operacji mnie olewał i unikał. Na pytania nic nie mówił, tylko zbywał. Obecnie szukam innego lekarza, który mi pomoże. Skrzywienie mam prawie takie same jak przed operacją, czyli pomimo prętów kręgosłup nadal się krzywi. Prócz tego operowano mnie błedną metodą i źle wkręcono śruby. Do tego w efekcie mam hiperlordozę przez co jest ucisk na narządy. Nocami nie śpię, bo tak boli, w dzień jest to samo... jak dla mnie tego dr należy unikać.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]