Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Resekcja garbu - u kogo? jak dlugo na NFZ?

» LECZENIE OPERACYJNE » Po operacji

Zaloguj | Zarejestruj

16 lip 2016, o 08:10

świeżak

Czesc wszystkim (a chyba powinno byc - Czesc Dziewczyny!)!

Zauwazylem, ze akurat w tym temacie prym wioda kobiety, domyslam sie jaki moze byc powod takiego stanu, ale ja nie o tym. A wiec - do rzeczy!

Ponad 4 lata temu w Zakopanem mial operacje skoliozy, odcinka piersiowego BoBem (juz nawet nie pamietam jak duze bylo skrzywienie, ale nie przekraczalo 60stopni). Jak w wiekszosci przypadkow garb udalo sie zredukowac jedynie w niewielkim stopniu. Stad mam do Was, dziewczyny, kilka pytan, bo czuje ze jestem gotow do kolejnego etapu mojej przygody i walki z w/w choroba:

1. Jestescie w stanie polecic lekarza w okolicach Krakowa, Rzeszowa, Wroclawia, ktory podejmie sie resekcji garbu?

2. Jaki jest czas oczekiwania na taka operacje na NFZ?

Dzieki z gory za odpowiedzi!

Pozdrawiam,
Lukasz

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

16 lip 2016, o 08:20

domownik

Jeżeli Wrocław i okolice wchodzą w grę, to może idź do Kołtowskiego. Na taką operację czeka się różnie-zależy od szpitala, w jednym poczeka się kilka miesięcy, w drugim rok, a w trzecim jeszcze dłużej. Ta Twoja metoda operacji skoliozy, to rozcina sie bok, prawda? Bo do operacji garbu lekarza rozcinają plecy jak do operacji z dostępu tylnego

Góra Góra

16 lip 2016, o 08:36

świeżak

Dzieki, Alicja, za odpowiedz! Na razie zbieram informacje i niebawem zaczne dzialac z wizytami.

Dokladnie tak, jest to operacja z dostepu bocznego, rozcinane sa zebra i tam juz sobie spokojnie dzialaja.

Jeszcze jedno, jest jakas opcja, ze lekarz mnie nie zakwalifikuje w ogole do operacji?

Pozdrawiam,
Lukasz

Góra Góra

16 lip 2016, o 10:58

domownik

Jeśli będą jakieś przeciwskazania możesz nie zostać zoperowany.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]