Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Opreracja skoliozy u profesora Kotwickiego w Poznaniu

» LECZENIE OPERACYJNE » Przed operacją

Zaloguj | Zarejestruj

15 maja 2015, o 10:33

domownik

Witam, czy ktoś miał robioną operację w Poznaniu przez profesora Kotwickiego. Moja córka ma być przez niego operowana i chciałabym uzyskać kilka opinii

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

15 maja 2015, o 10:52

domownik

ja miałem nie dawno u niego konsultacje, miły, spoko lekarz i z tego co mi wiadomo to jeśli chodzi o leczenie operacyjne to jeden z najlepszych

Góra Góra

15 maja 2015, o 10:54

domownik

Czy u ciebie też będzie wymagana operacja? U mojej córki już nie ma innej możliwości leczenia.

Góra Góra

15 maja 2015, o 11:22

domownik

renataz napisał(a):
Czy u ciebie też będzie wymagana operacja? U mojej córki już nie ma innej możliwości leczenia.

w jakim wieku jest corka? I jak duże ma skrzywienie? Na forum czytałam wiele dobrego o panu Doktorze :)

Góra Góra

15 maja 2015, o 14:33

domownik

renataz napisał(a):
Czy u ciebie też będzie wymagana operacja?

u mnie problem jest nie co inny nie mam skoliozy lecz pogłębioną Kyfozę, myślałem nad operacją i jak bym się jej podjął to tylko u dr Kotwickiego, ale operacji się nie podejmuję ponieważ w moim przypadku operacja jest zupełnie nie opłacalna jak pan doktor powiedział , skrzywienie w niczym mi nie przeszkadza i jest tylko lekko widoczne i leczę je zachowawczo specjalnymi ćwiczeniami. pan doktor Kotwicki jest naprawdę świetnym specjalistą i nie obawiaj się jeżeli faktycznie dr Kotwicki będzie operował to nie ma się czego bać :)

Góra Góra

15 maja 2015, o 20:16

domownik

Moja córka ma 13 lat i skoliozę 74 stopnie. w ciągu roku pogłębiła się ona o około 30 stopni pomimo ciągłej rehabilitacji. Wcześniej żaden lekarz nawet nie zaproponował nam leczenia gorsetowego. Moja córka szybko rośnie i skolioza cały czas się pogłębia. Dopiero teraz trafiłyśmy do profesora Kotwickiego i wierzę że on nam pomorze i da szansę mojemu dziecku na normalne życie.

Góra Góra

15 maja 2015, o 22:16

domownik

Nie wiem jak teraz jest z gorsetami czy faktycznie pomagają może w niektórych przypadkach. Mojej mamie proponowali gorset dla mnie....ale nie zgodziła się bo więcej szkód niż pożytku by było - zasięgała opinii różnych specjalistów. Podobnie jak Twoja córka miałam, tylko o ok 10st mniej. Nie byłam operowana w Poznaniu mimo, że tu mieszkam...ale przez lekarza, który obecnie jest kierownikiem kliniki w szpitalu Degi. Uważam, że to bardzo dobry szpital no i rozbudowany pod względem rehabilitacji.

Góra Góra

17 maja 2015, o 22:16

domownik

renataz napisał(a):
Moja córka ma 13 lat i skoliozę 74 stopnie.

Bardo młoda dziewczyna, bardzo dobrze że trafiliście do dr. Kotwickiego z uwagi na tak młody wiek to kręgosłup nie jest skostniały więc jak córkę będzie leczył pan doktor to być może uda się obyć bez operacji

Góra Góra

17 maja 2015, o 22:51

domownik

Danielek...nie doczytałeś pierwszego postu koleżanki renataz. Jej córka będzie operowana przez profesora. Więc obycie się bez operacji nie wchodzi już w grę.

Góra Góra

18 maja 2015, o 10:27

domownik

Profesor już nie widzi innej możliwości, tylko operacja, tym bardziej,że skolioza cały czas się pogłębia.Trafiliśmy do profesora, ponieważ lekarze ze Świebodzina polecili nam go jako najlepszego specjalistę od skolioz. Mam nadzieję, że i nam operacja się uda i że u nas też profesor dokona cudu

Góra Góra

1 wrz 2015, o 13:06

świeżak

Witam ;)

Ja przeszłam operację u prof. Kotwickiego parę lat temu. Chętnie pomogę.
Adres email: a.krzyzaniak.94@wp.pl

Góra Góra

22 paź 2015, o 14:36

domownik

Agata, czekaj i na maila ode mnie :))

renataz-prof od razu podjal decyzje o operowaniu? Jaki jest u Was czas oczekiwania na operacje córki?

jesli moge zrobic tu maly offtopic, bo nie chce tematu zakladac nowego...czy moze byc tak, ze przy operacji np.dr powie ze waga jest zbyt niska?? :wtf: dla mnie to byloby dosc dziwne :( <słowa internistki>

Góra Góra

22 paź 2015, o 17:20

domownik

Oo dziwnie Ci powiedziała. Hmm a masz niedowagę lub bulimię/anoreksję?

Góra Góra

23 paź 2015, o 21:14

domownik

danielek1212 napisał(a):
jak córkę będzie leczył pan doktor to być może uda się obyć bez operacji

Przepraszam, ale wypisywanie takich sformułowań to istna głupota. Nie znam dokładnie przypadku, ale przy pacjencie 13 lat, 74 st, 30st progresji w ciągu roku ja nie odważył bym się dawać komuś nadziei na obycie się bez operacji. Lepiej już było nic nie pisać.

Góra Góra

29 sie 2016, o 21:39

domownik

mam to ostatnie..tzn lecze sie juz

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]