Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - czy ktos przekładał operacje

» LECZENIE OPERACYJNE » Przed operacją

Zaloguj | Zarejestruj

5 mar 2015, o 15:02

domownik

Witam miałam miec operacje w sierpniu ale zadzwoniłam do lekarza i ja przełozyłam miała byc w kwietniu a teraz dzwoniłam do lekarza i stwierdził mi ze jeszcze nie wystawił daty i zebym zadzwoniła pod koniec kwietnia? jak to przeciez w kwietniu mialam byc operowana nie rozumie? teraz sama nie wiem co z ta operacja a woóle mam pytanie czy skoro sie jest w ciazy mozna sie operowac??????odpisz

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

5 mar 2015, o 15:38

domownik

Wątpie abyś mogła mieć operację kiedy jesteś w ciąży ... kiedy masz okres też nie wykonują operacji... więc tym bardziej ciąża. Warto poinformować o tym fakcie swojego lekarza.

Góra Góra

5 mar 2015, o 16:54

domownik

ewcja23 napisał(a):
Witam miałam miec operacje w sierpniu ale zadzwoniłam do lekarza i ja przełozyłam miała byc w kwietniu a teraz dzwoniłam do lekarza i stwierdził mi ze jeszcze nie wystawił daty i zebym zadzwoniła pod koniec kwietnia? jak to przeciez w kwietniu mialam byc operowana nie rozumie? teraz sama nie wiem co z ta operacja a woóle mam pytanie czy skoro sie jest w ciazy mozna sie operowac??????odpisz

A gdzie miałabyś być operowana i przez kogo?

Góra Góra

6 mar 2015, o 13:30

domownik

w Lublinie przez dr Kłapca a co do miesiaczki to mozna sie operowac bo pytałam lekarza

Góra Góra

6 mar 2015, o 16:23

domownik

Jeśli zoperują Ciebie w ciąży to albo poronisz, albo spowodujesz takie zmiany w płodzie, że najprawdopodobniej po ewentualnym porodzie dziecko przeżyłoby kilka godzin/dni. Taka operacja to bardzo mocna narkoza, po operacji bardzo mocne leki przeciwbólowe, często nawet morfina. Chyba więc lepiej poczekać parę miesięcy z operacją niż potem cierpieć (i nawet nie mam tu na myśli bólu psychicznego, bo samo poronienie wiąże się z bardzo dużym bólem fizycznym).

I może marudzę, ale błagam - używanie znaków interpunkcyjnych i poprawnej polszczyzny, czy to tak wiele?

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

6 mar 2015, o 17:46

domownik

No ale proszę.....który lekarz zooperuje ciężarną. Nie zrobi tego.

Góra Góra

6 mar 2015, o 22:27

domownik

Czysto teoretycznie można to ukryć. Nie po każdej kobiecie widać np. 3-4 miesięczną ciążę, a badania na beta HCG nie są stałymi badaniami przed operacją.

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

7 mar 2015, o 00:45

domownik

Wątpie by akurat ewcja23 była na tyle hmm ogarnięta by ukryć ciąże i dać się pokroić. Stwierdzam to po zadaniu takiego pytania. Pytania podobne czytało się w bravo 15 lat temu np. czy uprawiając sex oralny zajdę w ciąże. Moje pytanie brzmi czy ewcja wie na czym polega operacja kręgosłupa no i jak kształtuje się dziecko w poszczególnych etapach ciąży. Gdyby tę wiedzę miała nie zadawałaby takiego pytania.

Góra Góra

7 mar 2015, o 09:13

domownik

ja tu pytałam przewaznie o to czy ktoś przekładał operacje? ludzie ja bym sie nie zoperowała w ciąży opanujcie się//////////////////// a co do ciebie cynamonek to wez się ogarnij i nie oceniaj ludzi skoro ich nie znasz..........

Góra Góra

7 mar 2015, o 12:42

domownik

ewcja23 błagam Cię, pisz normalnie, bo czytanie tego jest nie do zniesienia. A skoro spytałąś się o operację w ciąży to mamy prawo wyrazić swoją opinię. Tak samo mamy prawo oceniać, takie prawo życia wśród ludzi.

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

7 mar 2015, o 17:06

domownik

Oceniłam po treści wypowiedzi. Co do przekładania operacji to zdażyło mi się ale problemu nie było. Skoro u Ciebie taki problem jest to pewnie nie zrozumiałaś się z lekarzem. To co napisałaś sensu nie ma. Niby piszesz, że przełożyłaś operację ale potem dodajesz, że znowu dzwoniłaś a on daty nie wyznaczył. Warto słuchać ze zrozumieniem a jak czegoś nie zrozumiałaś to pytaj ale lekarza który Cię zapisuje a nie forum.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]