Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Otwock . Dr Marcin Tyrakowski

» LECZENIE OPERACYJNE » Przed operacją

Zaloguj | Zarejestruj

7 mar 2017, o 18:11

świeżak

Witam wszystkich :)
Operacje mialam 2.02.17. Wszytsko poszlo bardzo dobrze i juz 7mego wyszlam ze szpitala. Ogolnie pobyt w szpitalu oceniam nieźle. Moim zdaniem za duze sale. Sniadania i kolacje - tragedia... za to obiady pyszne!! Duze porcje i bardzo smaczne i domowe. Powracajac do doktora - świetny fachowiec (a z nie jednym mialam do czynienia przez 28 lat życia...). Człowiek z niesamowita pasja i zacięciem do tego co robi, dodatkowo niesamowicie skromny. Ze świecą szukać takiego lekarza. 27.03 mam wizytę kontrolną. Zobaczymy czy po operacji wszystko ok. Poki co z tygodbia na tydzien jest lepiej.

Ostatnio edytowano 20 mar 2017, o 18:16 przez Fredzia88, łącznie edytowano 1 raz

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

8 mar 2017, o 20:25

domownik

Fredzia88 to 2 tygodnie byłaś w szpitalu? Jak duże miałaś skrzywienie?

Góra Góra

20 mar 2017, o 18:15

świeżak

Przepraszam, wyszlam 7mego, nie 14tego :) mialam 45° a teraz ok 20 :)

Góra Góra

23 mar 2017, o 14:03

domownik

Polecam jak najbardziej! Wspaniały, skromny, świetny specjalista. Opiekuje się pacjentem, dba o niego. Miałam operację 5.01.17, wyszłam 11.01.17 :)

Miałam 74 i 76 stopni skrzywienia. Po operacji 31 i 18 :DD :DD :DD

Pielęgniarki na IB super :)Przynajmniej o mnie wyjątkowo dbały, opiekowały się, rozmawiały dużo z mamą, ze mną. Za każdym razem pytały jak się czuję, czy wszystko w porządku :) Choć może to kwestia pewnych innych moich schorzeń..Jedna tylko bardzo nieprzyjemna i nienawidziłam, gdy miała dyżur.
Ogółem polecam :)

Góra Góra

27 wrz 2018, o 08:08

świeżak

Moja młodsza 13 letnia siostra ma mieć operację u doktora Marcina Tyrakowskiego na początku października. Skrzywienie ponad 50 stopni. Przewertowałam chyba już cały internet w poszukiwaniu informacji na jego temat, ale nie ukrywam, że bardzo się stresujemy całą rodziną :(
Prosiłabym Was o jakieś dodatkowe wskazówki, opinie.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]