Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Czy i kiedy Tapatalk zawita na forum?

» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Czy chcesz aby Tapatalk zawitał na forum?
Ankieta wygasła 20 lis 2015, o 11:36
Tak, świetny pomysł, może rozrusza się to forum ;) 20%  20%  [ 1 ]
Nie, kategorycznie jestem na nie, obecna forma jest jak najbardziej ok 80%  80%  [ 4 ]
Zaraz zaraz a co to w ogóle Tapatalk?? 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 5

19 wrz 2015, o 11:36

domownik

Siemanko
Jak w tytule pytanie kieruje do admina a do was/społeczności forum ankietę. czy chcecie plug-in na tym forum. Widzę ze jest tu skrypt phpBB3 pewnie czysty wiec i instalacja była by prosta :lol:

Dla tych którzy nie wiedza co to jest w ogóle Tapatalk, krotki opis:
Tapatalk to pierwszy w swoim rodzaju, a jednocześnie najpopularniejszy czytnik forów internetowych. Jest to wtyczka na forum dzięki której możemy w łatwiejszy sposób przeglądać zawartość forum/pisać, z naszych "smartfonów".

Więcej info na temat Tapatalk możną bez problemu znaleźć w sieci. 8)

Ankieta jest ustawiona na czas 62 dni, aby nawet niedzielni forumowicze mogli oddać głosu, à propos głosu oddajemy tylko jeden i bez możliwości zmiany :hyhy:

Zachęcam wszystkich również do dyskusji dlaczego jesteście za albo dlaczego jesteście za nie instalowaniem dodatku.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

22 wrz 2015, o 16:08

domownik

Up...!

Góra Góra

28 wrz 2015, o 14:55

świeżak

Z tego co mi się zdaję, to gdy mówimy o stronie moderacyjnej tego forum, to ten aspekt jest niestety całkowicie martwy... Przydałaby się nam nowa strona, mówiąc tak szczerze.

Góra Góra

28 wrz 2015, o 20:29

domownik

nowa strona?!?!!? a co złego jest na tej?
10 postów i użytkownik chcę nowej strony a dołożyłeś się kiedyś do istnienia tego forum? :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Góra Góra

28 wrz 2015, o 23:09

domownik

Ja nie widzę sensu instalowania czegokolwiek bo i po co? Czytam bez problemu forum na swoim smartfonie.

Góra Góra

30 wrz 2015, o 17:53

domownik

Dzieki za wstęp do dyskusji, po pierwsze @skolio_girl nie wytykamy sobie liczby postów czy stażu na forum a już o pieniądzach nie wspominając, temat utrzymania serwera i domeny na pewno się jeszcze pojawi, wtedy podyskutujemy.
@theL świeże spojrzenie zawsze warto wysłuchać, co masz na myśli nowa strona? A może przebudowa?
@cynamonek powiedz mi na ilu forach jesteś zarejestrowana/-y, z jakiej przeglądarki korzystasz oczywiście mowa tu o "smartfonie"?

Podbijam i zapraszam do ankiety. :D

Góra Góra

30 wrz 2015, o 18:46

domownik

Hmm nie rozumiem związku ale ok. Jedno forum :) skolios. I używam google chrome.

Góra Góra

30 wrz 2015, o 19:37

domownik

Dzieki za odpowiedz, tak myślałem ze max na 5 forach jesteś zarejestrowana/-y, nie wiesz jak wtyczka może ułatwić "życie", ja powiem z własnego doświadczenia, jestem modem na 2 forach, na kilkunastu innych jestem użytkownikiem i nie wyobrażam sobie opcji korzystania z forum za pomocą przeglądarki w "smartfonie" a tym bardziej moda...właśnie dlatego wyszedłem z taka inicjatywa, uwierz mi lub nie są mniejsze społeczności internetowe które instalują wtyczkę a korzystać sobie możesz dalej jak chcesz z przeglądarki to proszę Cie bardzo :P

Góra Góra

30 wrz 2015, o 20:38

domownik

Hmm jak ktoś żyje tylko forami to rozumiem, że to potrzebuje. Poza tym raczej jednak ludzie wolą z komputera pisać niż na smartfonach - chyba, że się mylę.

Góra Góra

30 wrz 2015, o 21:12

domownik

Bardzo trafne stwierdzenie, niestety nie ukrywam ze baaardzo dużo czasu spędzam na rożnego rodzaju forach internetowych, ale zaznaczam ze normalnie chodzę do pracy, czytam książki...sam się dziwie jak na wszystko czas znajduje :wacko:
Moze dlatego ze łapie kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach/problemach jak w wypadku tego forum.

Twoje drugie stwierdzenie jest kwestia dyskusyjna...

Góra Góra

30 wrz 2015, o 21:37

domownik

Czyli wychodzi, że póki co tylko Ty potrzebujesz tej wtyczki. Mało się wypowiadałeś na forum a proponujesz coś hmmm inni są bardziej aktywni na forum i nikt nie narzeka, że nie ma wtyczki potrzebnej do smartfona. Wnioskuję, że nikomu to nie jest potrzebne inaczej napewno ktoś by wcześniej o taki dodatek pytał bądź proponował.

Góra Góra

30 wrz 2015, o 23:33

domownik

Zgadzam się z Cynamonkiem ;)
jeśli kolega chce wtyczki to niech sobie ją wtyka ale nie na naszym forum :DD

Góra Góra

1 paź 2015, o 20:20

domownik

@cynamonek Bardzo slabych argumentów używasz typu staż na forum/liczba postów, "nigdy nie wiesz kto będzie mistrzem ciętej riposty", stwierdzenie
cynamonek napisał(a):
Ty potrzebujesz
ad.1 hmmm fajnie ze wiesz czego ja potrzebuje
ad.2 nigdzie nie padło z mojej strony tego typu stwierdzenie ze ja potrzebuje wtyczki na tym forum, jedynie sam/-a tak wysnułeś/-aś wniosek, jedynie jestem na tak.
Po prostu jesteś na NIE i już nie brnij dalej bo to ślepy zaułek dla Ciebie.

@skolio_girl Hmm...miałem nie komentować...zawsze najwięcej maja do "powiedzenia" Ci którzy nie maja pojęcia o czym watek...uszczypliwość tudzież lekka ironia, rozumiem ze to Twoja domena.

Jeżeli kogoś moje słowa uraziły z góry przepraszam, nie miałem na celu żadnych złych intencji/krytyki itd.

Dziękuje dotychczas tym dwóm damą (chyba ze to Panowie ukrywający się pod żeńskimi nickami ;)) za wyrażenie swojej opinii. Zaprasza do ankiety i dalszej dyskusji.

Góra Góra
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]