Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Pasje

» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

13 lis 2014, o 14:23

Jak byłam na licencjacie poznałam 2 chłopaków co ubóstwiali Hitlera - porażka jak dla mnie zwłaszcza, że byliśmy na kierunku praca socjalna. Pracownik socjalny, który utożsamia się z Hitlerem i uważa, że to co robił było genialne. Hitler zrobił to samo co Amerykanie z Indianami. Z tym, że Amerykanom się udało a Hitlerowi nie. Ale taka sama tragedia.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

13 lis 2014, o 14:30

domownik

Nie popieram ludobójstwa nawet za cene Ideii. Znam sporo osób co do dzisiaj Hitler jest ich idolem i też są podziały na tych co popierają i na tych co nie popierają ludobójstwa za cenę Ideii. Wielu z nim to moi starzy znajomi z którymi kiedyś razem się włóczyłem na różnych imprezach głownie mecze piłki nożnej.

Góra Góra

13 lis 2014, o 16:40

domownik

Hitler przecież był socjalistą. Wszyscy więc ci, którzy są za rozszerzonym socjalem, w znacznej mierze wyznają jego poglądy :)

Góra Góra

14 lis 2014, o 18:14

domownik

Mit ale wymyśliłeś. Co ma piernik do wiatraka ?

Jestem za pomocą socjalną, szczególnie dla dzieci i ludzi chorych, a Hitlera nienawidzę.

Góra Góra

23 lut 2015, o 13:33

domownik

;)

Załączniki:
20150204_124451.jpg

Góra Góra

23 lut 2015, o 16:55

domownik

Gabriela napisał(a):
Mit ale wymyśliłeś. Co ma piernik do wiatraka ?

Jestem za pomocą socjalną, szczególnie dla dzieci i ludzi chorych, a Hitlera nienawidzę.

Poczytaj sobie o ideologii partii NSDAP, której szefem był Hitler, wtedy zrozumiesz, że jednak ten akurat "piernik" ma z tym konkretnym "wiatrakiem" bardzo wiele wspólnego. Tak króciutko - w ramach głoszonych przez socjalistów ideologii właśnie pomoc socjalna (nota bene oba słowa pochodzą od tego samego łacińskiego societas, co znaczy "wspólne") jest jednym z nadrzędnych punktów wdrażanych przez ten ustrój. Czyli wszyscy "wspólnie zrzucają się" na pomoc dla biednych i chorych. To właśnie wprowadził Hitler w Niemczech.

Co do prac - są doskonałe. Akurat takie, jakie lubię. Już od dłuższego czasu rozglądam się za jakimś dziełem, które mógłbym zawiesić na ścianie. Nawet miałem na oku jeden tryptyk, ale niestety zwinęli mi go sprzed nosa. Gabriela a może masz w swoich zasobach coś w tym stylu, tylko w trzech pasujących do siebie częściach? Ewentualnie może to być jeden panoramiczny obraz w wymiarach około 3 metry na 1? :)

Góra Góra

23 lut 2015, o 21:42

świeżak

Piękne! Ja uwielbiam robić plecionki z muliny i haftować :) niestety nie mam żadnych zdjęć prac...

Góra Góra

24 lut 2015, o 09:37

świeżak

Ja niestety nie mam póki co zdjęcia, ale zrobię :) kolekcjonuję kapsle po piwie ;)

Góra Góra

25 lut 2015, o 10:20

domownik

Dzięki za miłe słowa. Cieszę się, że komuś to może się podobać ;)

Mit, ten obraz miał być jednym z czterech, ale te trzy jeszcze nie powstały. Jak będziesz zainteresowany to przyśpieszę wenę twórczą :)) Będzie Pan zadowolony!

O ideologii to chyba ze mną nie porozmawiasz. Podziwiam twoją wiedze i zainteresowania, ale mnie żadną siłą nikt nie zmusi do poczytania ideologii Hitlera. Bleee.
Po za tym mam własną ideologię życia :))))) i nie muszę sugerować się jakimiś wariatami.

Załączniki:
20150224_095705.jpg

Góra Góra

25 lut 2015, o 17:26

domownik

Kolejne świetne dzieło. Brawo Gabriela. Czy jestem zainteresowany - jak najbardziej, tylko... Ja bym chciał to zobaczyć na żywo. Jednak zupełnie inaczej się ogląda obrazy bezpośrednio a inaczej tylko zdjęcie. Wpływ na całość ma wszystko - płótno, kolory, faktura, nawet rama. Nie wiem skąd pochodzisz, może dałoby się jakoś zorganizować taką mini galerię Twoich dzieł, tak żeby można je było sobie dokładnie obejrzeć?

Góra Góra

26 lip 2015, o 11:56

domownik

Na marginesie życia z tą wredną skoliozą...

Załączniki:
20150704_170929.jpg

Góra Góra

26 lip 2015, o 21:50

domownik

Gabriela, masz talent do malarstwa. Twoje obrazy są śliczne! Tak na marginesie czym malujesz i na czym?
Sama też jakiś czas temu trochę coś "bazgrałam", tylko z braku czasu odstawiłam to i ciężko trochę wrócić. Może za jakiś czas... :DD
Dosiek, cudny torcik :)

Załączniki:
CAM00393.jpg

Góra Góra

26 lip 2015, o 22:25

domownik

Przepiękne:)po zazdrości talentu;)pozdrowionka

Góra Góra

27 lip 2015, o 09:42

domownik

Motylkowa ładne!
Przy twoich koniach to u mnie zwykłe bohomazy ;) Ale ja lubię takie bohomazy, uwielbiam taki styl w malarstwie: : painting, malarzy: J. Pollock, I. Klein, G. Richter i oczywiście impresjonistów.

Obecnie "mażę" f. akrylowymi, na płótnie. Olejne są lepsze, ale po nich mam więcej sprzątania, akryl lepiej wymyć ;)

Góra Góra

27 lip 2015, o 22:43

domownik

Gabriela, nieważne co malujesz, ważne z jaką pasją.
Pamiętaj, że najważniejsze jest to, iż twoje obrazy muszą podobać się Tobie, a nie komuś innemu ;)
A próbowałaś malować pigmentami? Trochę tańszy interes niż akryle, może inny efekt, ale zawsze coś :D

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]