Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Poczucie humoru skoliotyka

» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

12 wrz 2014, o 07:23

domownik

:ok: patrzę na cycki.

Masz rację. Potrzebuję czasami kubeł zimnej wody żeby się opamiętać. Dzięki.

Ale nie mów (nie pisz) że zawsze masz to w czterech literach, nigdy nie masz choćby chwili zwątpienia czy smutku z tego powodu?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

12 wrz 2014, o 09:08

Nie mam, raczej się wkurzam, na swoje duże biodra :P hihi Temat pleców czy "skrzydełka" (garbika) zostawiłam daleko w tyle - nigdy nikt nie dał mi odczuć, że źle wyglądam ze względu na nie. Czy to w związku jak byłam, czy rodzina, znajomi czy nowo poznane osoby. Każdy ma jakiś defekt na ciele, który mu się nie podoba no ale trzeba nauczyć się ten defekt akceptować. Bardziej mnie drażni od skrzydełka to, że mam żylaki i w spódniczce no to nie ładnie wygląda. Fakt zakładam wtedy rajstopy czy specjalne pończochy no ale bez tego już nie wyjdę. Raz miałam zoperowane, się zaniedbałam (utyłam) i znowu powychodziły, teraz schudłam i chciałam znowu je zoperować - niestety mój naczyniowiec powiedział, że niestety nie mogę ich mieć zoperowanych już bo za duże ryzyko (miałam zakrzepice żył głębokich). Na początku troszkę się zmartwiłam, ale potem sobie myślę, że nie ma sensu - sexowniej jest z pończochami niż bez :P

Góra Góra

5 lut 2015, o 09:27

domownik

Doświadczona gdzie jesteś?

Brakuje mi twojego ostrego słowa, żeby mnie kopnąć w zadek co bym się pozbierała ;)

Góra Góra

5 lut 2015, o 22:36

domownik

Gabriela,
Niestety mam przykrą wiadomość. Doswiadczona została zbanowana "dożywotnio". Otrzymała bana na IP decyzją zupełnie dla mnie niezrozumiałą i krzywdzącą. Wielka szkoda bo jak sama wiesz, potrafiła z różnych perspektyw spojrzeć na przewijające się na tym Forum tematy i problemy, umiała zmusić do myślenia i w krótkich słowach zmotywować do konstruktywnego działania. Sama zresztą o tym wiesz. Mnie też bardzo brakuje Jej na Forum Skolios .......

Przekażę Doswiadczonej treść Twojego postu. Jeśli pozwolisz, pozdrowię Ją od Ciebie przy najbliższej mojej bytności w Poznaniu. Na pewno będzie Jej miło ........

Fizkom

Góra Góra

6 lut 2015, o 10:14

domownik

No pewnie. Pozdrów i powiedz, że brakuje mi na forum jej poczucia humoru :)

Wiem za co kara, za syf w kręgosłupach. Sama byłam na nią wściekła, że takie rzeczy wypisuje, chodź osobiście mnie nie dotyczyło. Ale czasami co niektórych sprowadziła do poziomu, jak mnie, żeby za bardzo nie lamentowali, tylko wzięli się w garść.

Koniecznie pozdrów :)

Góra Góra

8 lut 2015, o 00:25

domownik

Gabriela,
Przekazałem pozdrowienia Doswiadczonej. Masz uściski od Niej.
Napisała, że jeśli ma to pomóc, to chętnie kopnie Ciebie z całej siły w ......... :-))

Fizkom

Góra Góra

8 lut 2015, o 13:40

mgr. fizjoterapii

Fizkom fajnie byłoby jakbyś pisał prawdę. Doświadczona otrzymała bana na jeden miesiąc po otrzymaniu go sama poprosiła o usunięcie ją z forum. Więc jeśli już coś piszesz pisz prawdę.

Góra Góra

8 lut 2015, o 17:14

domownik

Oj fizkomie, nieładnie, nieładnie...

A co do poczucia humoru - genialna koszulka pewnej organizacji: http://www.shiftscoliosis.org/#!product ... p'-t-shirt
W wolnym tłumaczeniu - "Miałam operację kręgosłupa i teraz jestem cała przyśrubowana/powalona" (podwójne znaczenie "screwed up"). Będę musiała kiedyś sobie zakupić ^^

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

8 lut 2015, o 18:21

domownik

Śmieszna koszulka :facepalm: :( ;(

Zdecydowanie bardziej podoba mi się znaczenie "powalona"

Góra Góra

8 lut 2015, o 18:22

domownik

A jak u ciebie Ladybird ? :)

Góra Góra

8 lut 2015, o 21:06

domownik

Gabriela napisał(a):
Śmieszna koszulka :facepalm: :( ;(

A skąd ten smutek? Przecież po operacji skoliozy ma się w kręgosłupie śruby, więc tu akurat sama prawda jest, a to drugie znaczenie to po prostu zabawna "wariacja".

A u mnie psychicznie bardzo dobrze, pod względem fizycznym trochę mniej, ale żyję jakoś :P

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

8 lut 2015, o 21:19

domownik

poziomka napisał(a):
....."Fizkom fajnie byłoby jakbyś pisał prawdę. Doświadczona otrzymała bana na jeden miesiąc po otrzymaniu go sama poprosiła o usunięcie ją z forum.....".

ladybird napisał(a):
....."Oj fizkomie, nieładnie, nieładnie....."

Poziomka,
Trzymajmy sie faktów .......

Ladybird,
To młodość pozwala Ci tak szybko oceniać drugą osobę ........

Doswiadczona poprosiła o usunięcie Jej konta, wszystkich postów oraz zdjęć umieszczonych przez Nią na tym Forum. Mimo to zdjęcia i posty nadal są dostępne, jednocześnie odebrano Jej jakąkolwiek możliwość pisania (nawet pod nowym nickiem) na tym Forum poprzez zbanowanie Jej adresu IP. Jeśli to niezamierzony błąd i niedopatrzenie może warto byłoby go naprawić........

Informacja jaką otrzymała Doswiadczona wygląda następująco (scan udostępniony za Jej zgodą):

Załączniki:
Zrzut ekranu (Skolios).jpg

Ostatnio edytowano 8 lut 2015, o 21:51 przez fizkom, łącznie edytowano 1 raz

Góra Góra

8 lut 2015, o 21:48

domownik

Że tak tylko wtrącę - zbanowane IP to nie zbanowany użytkownik, natomiast wyrzucenie z Forum, jak pisał Poziomka na życzenie użytkownika. To są dwie różne sprawy a wytłuszczone na zawsze dotyczy wyłącznie usunięcia z forum a nie zbanowania.

A koszulka rzeczywiście fantastyczna. Ja psychicznie czuję się nieźle, choć bywało gorzej. Chyba zaczynam się przyzwyczajać, że moje życie wygląda jak wygląda. Mogło być gorzej ;) Czekam na wezwanie do szpitala, mając nadzieję, że po przeprowadzeniu badań coś wymyślą.

A jeśli chodzi o humor, to może taki oto obrazek - http://kuku.pl/komiks-dowcip-zart-rysun ... uku-pl.jpg

Może to dlatego czasami tak trudno jest lekarzom podać dokładną diagnozę ;)

Góra Góra

8 lut 2015, o 23:09

domownik

fizkom napisał(a):
ladybird napisał(a):

Ladybird,

Ooo tak, zwalmy wszystko na młodość, bo dwudziestolatka nie może wyrazić swojej opinii <3

mit, obrazek świetny, wszystko wyjaśnia! :D

A tak przy okazji to pozwolę się Wam tutaj wyżalić, najwyżej nie czytajcie :P
Jestem w, za przeproszeniem, dupnej sytuacji. Jestem w ostatniej klasie technikum (ekonomia - największy błąd mojego życia. 16 lat to zdecydowanie za wcześnie na podejmowanie takich decyzji). Cały czas jakoś to ciągnęłam, z nadzieją "byle do matury, do studiów". Tyle że przez zmianę nauczyciela i jej specyficzny sposób oceniania i nauczania prawdopodobnie nie zdam tego roku (nie jedyna, wcale się nie dziwię..). Do tego jestem tak wiecznie osłabiona, że szkoda gadać, no ale uroki ciąży. Jeszcze cały czas się stresuję moją przyszłością, jakkolwiek to nie brzmi. Jeżeli jakimś cudem skończę tę szkołę to i tak nie pójdę na wymarzoną medycynę, bo przez nadmiar nauki i dziecko musiałam odrzucić dwa dodatkowe przedmioty z matury. Wróciły więc moje plany informatyczne - najpierw coś policealnego, grafika komputerowa lub technik informatyki, a potem oby na studia. Ale co jeśli to kolejny z moich głupich pomysłów, będę tego żałowała tak samo jak żałuję technikum..
Przepraszam za kompletny nieład, ale tak to jest jak chcę napisać o wszystkim :P

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

9 lut 2015, o 01:39

domownik

fizkom napisał(a):
poziomka napisał(a):
....."Fizkom fajnie byłoby jakbyś pisał prawdę. Doświadczona otrzymała bana na jeden miesiąc po otrzymaniu go sama poprosiła o usunięcie ją z forum.....".

ladybird napisał(a):

Poziomka,
Trzymajmy sie faktów .......

Ladybird,

Doswiadczona poprosiła o usunięcie Jej konta, wszystkich postów oraz zdjęć umieszczonych przez Nią na tym Forum. Mimo to zdjęcia i posty nadal są dostępne, jednocześnie odebrano Jej jakąkolwiek możliwość pisania (nawet pod nowym nickiem) na tym Forum poprzez zbanowanie Jej adresu IP. Jeśli to niezamierzony błąd i niedopatrzenie może warto byłoby go naprawić........

Informacja jaką otrzymała Doswiadczona wygląda następująco (scan udostępniony za Jej zgodą):

Fizkom możesz nie psuć mi humoru swoim teoriami spiskowymi? odkąd pojawiłeś się na forum skutecznie psujesz na nim atmosferę już nawet w dziale humoru, odprawiasz swoje gorzkie żale.
Proszę administrację o przywołanie tego pana do porządku, który zwyczajnie zaczyna spamować.

Dorosły facet wrzuca skany sieje spiski, człowieku jesteś zwyczajnym mitomanem fizjoterapii na proste pytanie o dowody sukcesy osiągi w rehabilitacji nie potrafisz nic przedstawić, rzucasz wszędzie teorie książkowe plus w każdym dziale psujesz atmosferę to jest forum dla nas nie dla ciebie.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]