Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Poczucie humoru skoliotyka

» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

25 sie 2014, o 10:08

domownik

Jak tam wasze poczucie humoru, występuje?

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

25 sie 2014, o 10:18

domownik

Kiedy nie boli rewelacyjne poczucie humoru, lecz gdy się pojawia ból to bez kija nie podchodź, wtedy jest strasznie

Góra Góra

25 sie 2014, o 11:57

Ja żartuję sobie z implantów i skrzydełka (garbika). Jak boli to staram się zająć myśli czymś innym aby nie były skupione na bólu, przez oddychanie się wyciszam.

Góra Góra

25 sie 2014, o 16:27

domownik

Żarcik z prętów zawsze dobry :)

Góra Góra

25 sie 2014, o 17:34

domownik

Ja nie wiem czemu osoba ze skoliozą miałaby mieć mniejsze poczucie humoru niż jakiś typowy Kowalski. Każdy ma lepsze i gorsze dni, niezależnie czy ktoś jest chory, czy zdrowy jak ryba, więc moim zdaniem pytanie trochę bez sensu.

Doswiadczona napisał(a):
Ja żartuję sobie z implantów i skrzydełka (garbika). Jak boli to staram się zająć myśli czymś innym aby nie były skupione na bólu, przez oddychanie się wyciszam.

:thumbsup:

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

25 sie 2014, o 20:36

domownik

[quote="ladybird"]Ja nie wiem czemu osoba ze skoliozą miałaby mieć mniejsze poczucie humoru niż jakiś typowy Kowalski. Każdy ma lepsze i gorsze dni, niezależnie czy ktoś jest chory, czy zdrowy jak ryba, więc moim zdaniem pytanie trochę bez sensu.

Nie chodziło o jakikolwiek sens a luźną pogawędkę :wacko:

Skoro wiem, że poczucie humoru występuje to napisałybyście /libyście coś śmiesznego :D

Pozdrawiam.

Góra Góra

25 sie 2014, o 20:58

Kiedy jadę samochodem i prowadzę albo ktoś prowadzi i nagle mocno zahamuje to mówię "aż implant poruszył się i chce wyskoczyć".

Góra Góra

26 sie 2014, o 10:27

domownik

"Doswiadczona"]Kiedy jadę samochodem i prowadzę albo ktoś prowadzi i nagle mocno zahamuje to mówię "aż implant poruszył się i chce wyskoczyć".

Widzę Doświadczona, że jesteś nieźle wyluzowana i masz dystans do siebie. Lubię taką cechę charakteru u ludzi. :thumbup: Niestety dystans do własnej osoby to cecha rzadko spotykana.
Pewnie, że jak mnie boli to też nie jest mi do śmiechu. Ale też nie zawsze boli lub troszkę mniej boli.

Pozdrawiam tylko tych z poczuciem humoru wobec własnej osoby :clap:

Góra Góra

9 wrz 2014, o 15:11

domownik

Nie wiem kto założył taki głupi wątek ;)

Moje poczucie humoru znikło w przymierzalni. Ile to trzeba się naszukać, żeby jakiś "namiot" do ubrania znaleźć :(

Góra Góra

9 wrz 2014, o 19:04

a czemu "namiot", gruba jesteś ?

Góra Góra

10 wrz 2014, o 06:48

domownik

Gruba to raczej nie jestem, ale krzywa i w większości ubrań widać moje "męskie" biodro, do tego z jednej trony zawsze portki spadają. Muszę szukać coś bardziej szerokiego :/

Jak widzę się w lustrze, bądź na zdjęciu to chciałabym być prosta dlatego nie dziwię się operacją, każdy chce normalnie wyglądać.

Góra Góra

10 wrz 2014, o 10:46

mi po operacji garbik został... i cóż, jest taki wybór w ciuchach, że można wszystko ukryć - nie wyglądając przy tym jak worek :P zakładam ciuchy dopasowane do figury, kobiece, nie ubieram się na cebulkę i tak czy siak nikt nie zauważa garbiku (skrzydełka). "męskie" biodro widzisz tylko Ty, reszta na to nie zwraca uwagi bo najzwyczajniej ma to w nosie jakie masz biodra, grunt by podkreślać swoje atuty a na pewno je masz :)

Góra Góra

11 wrz 2014, o 14:22

świeżak

Doświadczona,masz rację. Ja ubieram się w troszkę luzniejsze rzeczy, jak coś bardziej obcisłe to na to jakaś narzuta, ale nie typu kanapowa. Worki często podkreślają zamiast maskować a nie o taki efekt nam chodzi.

Góra Góra

11 wrz 2014, o 15:24

domownik

Ludzie mnie nie obchodzą, najgorsze, że ja sama to widzę :/

Góra Góra

11 wrz 2014, o 18:01

to patrz na cycki i je podkreślaj tak aby zwracały całą Twoją uwagę. Ja też widzę swoje skrzydełko... ale mam je w d... bo szkoda mi życia na przejmowanie się takimi pierdołami.

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]