Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Hobby :) czyli co polubiliście robić dzięki skoliozie :)

» RÓŻNE » Kawiarenka skoliotyka

Zaloguj | Zarejestruj

30 sty 2012, o 22:35

domownik

Dzięki skoliozie polubiłam omiatać wzrokiem sufit :pilot:

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

31 sty 2012, o 16:14

domownik

bik_25 napisał(a):
Dzięki skoliozie polubiłam omiatać wzrokiem sufit :pilot:

leżeć i wytrzeszczać gały w sufit? Może być :)

...przeglądać forum.

Góra Góra

31 sty 2012, o 21:36

domownik

Dzięki skoliozie zmieniło się prawie całe moje życie, interesuję się bardzo biologią ( anatomią człowieka),interesuję się bardzo!!!!!!!! rehabilitacją,masażami :),mam obsesję na tym punkcie po prostu to kocham!!!!!!!!!!!! :) :) ;) .Mam skończony kurs masażu klasycznego,szkołę roczną studium rehabilitacji :) i to robiłam we Wrocławiu,mam też skończone szkolenie opiekun osób starszych i niepełnosprawnych ;) .Teraz obecnie to pracuję w gabinecie masażu parę razy w tygodniu :).Na szczęście!!!!!!! mogę być masażystką bo się pytałam lekarza ortopedy ;),tylko stół do masażu musi mieć odpowiednią wysokość żeby się nie schylać za bardzo!,żebym też za bardzo nie nadwyrężała!!!!! kręgosłupa masując no i wiadomo muszę uważać!!! na siebie.A od września idę do nowej szkoły tym razem to będzie studium technik masażu w 2 lata :) :) ;) .Jestem po operacji kręgosłupa (skoliozy),operację miałam w Trzebnicy w 2003 roku operacja się oczywiście!!!!!!! udała jest wszystko ok :) .Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a teraz mam tylko 18 stopni na 19 ;) .W sumie to byłam 16 razy na turnusach na oddziale rehabilitacji w Trzebnicy w pewnym sensie wychowałam się tam!!!!!! :) .Miałam 13 lat jak byłam pierwszy raz na oddziale rehabilitacji w Trzebnicy a teraz to już mam prawie 26 lat skończone.Przed operacją to jezdziłam do Trzebnicy na turnusy co pół roku a czasem nawet co 3 miesiące a teraz to po operacji to jezdzę na rehabilitację na turnusy co roku i tylko do Trzebnicy!!!!! jeżdzę się rehabilitować :) :) ;)

Góra Góra

31 sty 2012, o 22:02

domownik

Moja historia z leczenia skoliozy jest bardzo bardzo długa!!!!!!!!! jest co opowiadać :) .W sumie to moja choroba ma plusy i minusy.Jak by nie skolioza to bym nie miała celu w życiu,nie robiła bym tych szkół ,nie interesowałabym się rehabilitacją,masażami,skoliozami itd,nie byłabym masażystką,widocznie tak już musiało być

Góra Góra

31 sty 2012, o 22:13

domownik

Natali napisał(a):
interesuję się bardzo!!!!!!!! [...] po prostu to kocham!!!!!!!!!!!! [...] żebym też za bardzo nie nadwyrężała!!!!! [...]miałam w Trzebnicy w 2003 roku operacja się oczywiście!!!!!!! [...]wychowałam się tam!!!!!! :[...]tylko do Trzebnicy!!!!![...] bardzo bardzo długa!!!!!!!!!

Fajnie, a tak z innej beczki, bo już od jakiegoś czasu mnie to zastanawia, gdy patrzę na Twoje posty - masz popsuty przycisk na klawiaturze z jedynką i wykrzyknikiem czy po prostu odczuwasz tak wielką potrzebę, żeby wszystko wykrzyczeć? :co_jest:

Góra Góra

31 sty 2012, o 22:26

świeżak

Era, wiem wiem :D ale jakoś tak nie podoba mi się brzmienie poprawnej językowo formy :P zakopanEm ;) widzę że jednak powinnam się wyzbyć tych osobliwych upodobań pozdrawiam:)

Góra Góra

1 lut 2012, o 18:47

domownik

Aneto nie mam popsutej klawiatury,po prostu cieszę się że mi się tak życie ułożyło to jest plus :) a minus jest taki że mam chory kręgosłup a co przeszkadza ci to że daje tyle wykrzykników?.Teraz to ja chcę się odwdzięczyć i pomagać innym chorym ludziom

Góra Góra

1 lut 2012, o 20:56

domownik

nooo z 18 i 19 stopniami to nic tylko skakać z radości i wykrzykiwać o swoim szczęściu ;)

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

1 lut 2012, o 21:50

domownik

Natali napisał(a):
a co przeszkadza ci to że daje tyle wykrzykników?

Nie... tak z ciekawości zapytałam ;)
Ciesz się, dziewczyno, ciesz :thumbsup:

Góra Góra

15 gru 2015, o 08:36

świeżak

Zapewne tak jak i Wy większość wolnego czasu spędzam siedząc lub leżąc, bo wtedy aż tak nie boli mnie kręgosłup. W swoim życiu obejrzałam masę filmów i nawet zastanawiałam się, czy nie pójść na filmoznawstwo. Przeczytałam też masę książek. Od jakiegoś czasu moim hobby stał się jednak Internet i ta strona http://domyslenia.com . Przeglądam ją w zasadzie codziennie, bo bardzo często dzięki niej poprawiam sobie humor i często też udostępniam jakiś obrazem na swoim Facebooku.

Góra Góra

15 gru 2015, o 17:23

domownik

Ja za to czytam książki, czasem potrafię przeczytać 2-3 książki w jeden dzień. Czytam głównie fantastykę, ale jak nic ciekawszego się nie znajdzie, to ujdzie nawet jakieś romansidło (ale takie książki bardziej historyczne, głównie akcja dzieje się w średniowieczu). Dochodzą też gry komputerowe (wolę gry rpg typu Diablo, ale Morrowind też daje radę). Słucham też muzyki np. Nelly Furtado, No Doubt, Gwen Stefani, Black Eyed Peas itp.

Góra Góra

15 gru 2015, o 21:47

domownik

Mnie nie boli jak się ruszam. Więc aktywnie spędzam czas. Pracę mam aktywną bo pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym. A tak to sport, spacery z psem.

Góra Góra

15 gru 2015, o 22:45

domownik

Ja niestety muszę się faszerować lekami przeciwbólowymi, teraz schodzę z tych mocniejszych prochów typu Morfina, Fentanyl, Oksykodon i staram sie zostawać przy tych słabszych typu Tramal, a do tego Sirdalud, niesteroidowe leki przeciwzapalne, Ibuprom itp. Teraz biorę naraz Tramal, NLPZ, Sirdalud i Ibuprom.

Góra Góra

1 mar 2016, o 15:34

świeżak

Lekka aktywność fizyczna orz czytanie książek, duuużo czytania ;)

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

11 cze 2016, o 10:48

świeżak

Ja głównie spacerują z moim psem. Robię dziennie po około 3 kilometry pieszo. Bardzo to polubiłam :)

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]