Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Blog o skoliozie - Skolioza bez noża

» RÓŻNE » Skolio Blogi

Zaloguj | Zarejestruj

3 gru 2018, o 14:40

domownik

Witam wszystkich :)

Od kwietnia tego roku prowadzę bloga o skoliozie. Pierwotnym zamierzeniem było podzielenie się moją historią ze skoliozą - dzięki gorsetowi oraz ćwiczeniom z prawie 40 stopni zeszłam do niewiele ponad 20-tu i na dziś nie mam żadnych problemów z plecami - kiedy jednak zetknęłam się z sytuacją w Polsce około skoliozy, blog stał się czymś więcej.

Opracowuję różne tematy związane ze skoliozą (na chwilę obecną są to: skolioza po zakończeniu wzrostu, skolioza a martwy ciąg, ćwiczenia siłowe po operacji skoliozy, pływanie a skolioza).
Co więcej, wyszukuję osoby, którym udało się zmniejszyć skrzywienie nieoperacyjnymi metodami... Acz ostatnio już nie tylko; także te, które wiodą normalne życie po operacji.

Blog zaczął nabierać rozpędu i docierać do większej liczby osób; coraz więcej też się ich do mnie zgłasza. Wierzę też, że przyda się Wam. Już teraz jest tam sporo materiału a będzie tylko więcej.
W przyszłości, oby niedalekiej, zamierzam napisać w oparciu o niego książkę, by dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.

Ośmielę się stwierdzić, że nie ma takiego drugiego. Jest to luka, którą trzeba zapełnić.

Bardzo bym prosiła o przypięcie tematu - sprawmy, by ta wiedza stała się bardziej dostępna. Nie twierdzę, że każdemu, ale komuś na pewno to może pomóc.

Jeżeli chcecie się podzielić swoją historią, macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało, na wszystko postaram się odpowiedzieć. Ponadto, jeśli chcielibyście, abym opracowała jakiś temat, też dajcie znać. Jestem też otwarta na dyskusje :)

http://www.skoliozabeznoza.pl

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]