» PROBLEMY » Sprawy intymne

Zaloguj | Zarejestruj

8 sty 2018, o 21:59

domownik

Witajcie,

Mój problem może niektórym z Was będzie wydawał się głupi, ale muszę się kogoś poradzić. Chodzi o to, że mam prawie 23 lata i wcześnie nie byłam w żadnym związku. Dopiero od niedawna mam pierwszego chłopaka. Jednak kiedy dochodzi do jakiegoś kontaktu fizycznego przypominam sobie o swoim skrzywieniu. Chłopak nie naciska kiedy mówię nie, jednak kiedyś zapytał czemu nie chcę ściągnąć bluzki skoro i tak stanik już widział gdy bluzka się podwinęła. Myśli, że chodzi o wstyd przed pozostaniem w bieliźnie, a moim problemem jest skolioza. Mam jej ok. 40 stopni i nie wiem czy próbować przełamać się i powiedzieć o tym, czy jednak nic nie wspominać i liczyć na to, że nie zauważy? Zawsze ciężko było mi rozmawiać o takich prywatnych sprawach, a w tej sytuacji już w ogóle czuję się niezręcznie. Boję się, że przestanę być wtedy dla niego już atrakcyjna.

Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji albo coś, piszcie proszę swoje zdanie co zrobilibyście na moim miejscu.

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

8 sty 2018, o 23:15

domownik

.

Ostatnio edytowano 9 sty 2018, o 11:24 przez damian25, łącznie edytowano 1 raz

Góra Góra

9 sty 2018, o 08:08

świeżak

MałaMi, rozumiem, też miałam takie obawy. Też mam 40st, nie jest to coś o czym chce na prawo o lewo rozpowiadać ;) ale prawda jest taka, że jak trafisz na właściwego faceta to nie musisz się przed nim wstydzić i tylko trzeba się do tego przekonać :) swojemu obecnemu mężowi powiedziałam chyba na 2 albo 3 randce, żeby nie było zaskoczenia, według niego jak się nie wie to nie widać. Jeśli będzie mu to przeszkadzało, to nie jest wart związku, bliskości. Nikt z nas nie jest idealny i zwłaszcza w intymnych sytuacjach trzeba akceptować się wzajemnie i każdą swoją niedoskonałość. Prawdziwy partner nie będzie pogłębiał Twoich kompleksów :)

Góra Góra

13 sty 2018, o 21:57

świeżak

Jeśli trzeba o tym mówić to znaczy, że z twoją skoliozą nie jest tak źle jak sądzisz :).

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]