Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Krótki filmik o skoliozie

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Filmy

Zaloguj | Zarejestruj

26 lip 2006, o 17:58

House
House

wystarczy kliknąć na link filmik sam się załaduje

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

23 paź 2006, o 09:48

świeżak

Że tak się zapytam...
co właściwie ten filmik ma na celu?
Myśloałam, ze będą tam informacje o skoliozie albo jakieś porady itp.
a tu nic tylko zdjęcia które dołują chorego :(

Góra Góra

27 paź 2006, o 13:10

świeżak

Mi sie najbardziej podoba ten filmik:
Jest piękny :wink: Aż mi sie łezka w oku zakręciła 8) Żałuje, że nikt mi nie nagrał czegos takiego :wink:

Góra Góra

30 kwi 2007, o 10:36

świeżak

Begi,
taką opiekę zapewniają chyba tylko w zagranicznych klinikach, polskie realia są, a były na pewno gdy ja byłam operowana zupełnie nie takie bajkowe. I to nie tylko w przypadku operacji kręgosłupa.

Góra Góra

1 maja 2007, o 01:04

domownik

Ja na swój szpital nie narzekam. Imprez tam jednak mało było, pamiętam tylko dwie. ;)

Góra Góra

11 maja 2007, o 12:04

świeżak

morzecie mi powiedziać coś o skoliozie?? :?:

Góra Góra

26 paź 2009, o 19:35

domownik

Od niedawna jestem na tym forum. Prócz wypowiedzi w aktualnych tematach staram się przeczytać wszystkie najstarsze topiki. Większość z nich nie posiada już najmniejszej przydatności społecznej, np. takie składające się z dwóch, trzech postów "Mam skoliozę. Pomocy!" Ktoś odpowiada na to, pyta o szczegóły, itp. A osoba pytająca po prostu nie pojawia się więcej, albo z jednym, dwoma postami po prostu nie istnieje tu od lat.

Ale są też perełki. Zarówno pod względem rzetelnych, obfitujących w informacje wypowiedzi, jak i ciekawostek. Lub konkretne osoby, które pisały bardzo ciekawie i o sobie, i w ogóle, że chciałabym się dowiedzieć, co tam słychać u nich aktualnie, a tu okazuje się, że ostatni post np. sprzed dwóch lat, już ich tu nie ma, więc szkoda...

Piszę o tym akurat w tym temacie, ponieważ nie ukrywam, że po wejściu w podane tu adresy na youtube... No pod ogromnym wrażeniem jestem. Nostalgicznym, poznawczym, i bardzo pozytywnym... Nigdy wcześniej nie wchodziłam na youtube pod względem skoliozy, czy niepełnosprawności. Naprawdę nigdy, więc szok - ile tam TEGO. I zdjęcia rtg o znajomej mi elipsie, i zdjęcia pleców, przy których moje pomimo krzywizn, to naprawdę całkiem niezłe plecy... Albo filmiki o konkretnych przypadkach, o konkretnych ludziach i etapach ich leczenia... Wreszcie... sfilmowane fragmenty operacji... Wbija w fotel, oj wbija... (mój mąż wymiękał, nie mógł na to patrzeć, delikates :) )

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

27 paź 2009, o 17:22

domownik

masz racje!!!Szkoda że dziewczyny się nie ukazują choć by od czasu do czasu:)Ja osobiście nigdy nie myślałam że na forum o skoliozie można się zkumplować z tyloma ludźmi...tylko szkoda że potem kontakt się urywa albo po prostu zadalo się mieszka by móc się spotkać:)
A co wiadomości medycznych też szkoda:(((

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]