Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - MRCST - nowoczesna metoda leczenia Jacek Staniszewski

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Specjalne metody leczenia

Zaloguj | Zarejestruj

27 lis 2014, o 22:41

świeżak

Witam,
Na wstępie zaznacze, że skorzystałem z wyszukiwarki i znalazłem po części odpowiedź na moje pytanie.
Ostatnio znalazłem informacje o nowoczesnej metodzie stosowanie w SKOLIO przez pana Jacka Staniszewskiego - MRCST. Chciałem skę poradzić osób, które miały z nią styczność( z tą metodą ).
Proszę o opisanie rezultatów, i tego jak przebiega cała sprawa. Za wszelkie opinie bardzo dziękuje.
Ps. Mam 30 stopni skoliozy( około) - 19 lat. Pan jacek podobno leczył nawet skoliozy 50 stopniowe u 40 latków i też pomagało. Przyznam, że jestem zafascynowany tą metodą, coraz więcej czytam na jej temat. Metoda ta gwarantuje trwałe zmniejszenie skoliozy od 8-10 stopni przez pół roku - przy prawdiłowym wykonywaniu wszelkich instrukcji

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

1 cze 2015, o 22:18

domownik

Nie mam pojęcia dla mnie to strata czasu żadna metoda nie jest skuteczna to wszystko wyssane z jednego palca ja bym proponował operacje :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :DD :DD :DD :DD :( :( :( :( :] :] :] ;) ;) ;) ;)

Góra Góra

3 cze 2015, o 21:58

domownik

Również dołączam się do pytania o tej nowoczesnej metodzie leczenia skolioz. Poczytałam trochę na stronie skolio.pl o tej metodzie. Jest ona niestety dość droga, ale jeśli tylko leczenie przyniosłoby efekt sama byłabym zainteresowana. Również mam koło 30 stopnni i 20 lat. Wiele lekarzy powtarza, że już nic nie pomoże prócz operacji dlatego szukam już wszystkiego co mogłoby pomóc ;(

Góra Góra

4 cze 2015, o 10:45

domownik

30 stopni to za mało na operację.

Góra Góra

4 cze 2015, o 12:31

domownik

30 stopni i 20 lat? to jeszcze nadaje się do korekcji, szczególnie jeśli jest "skręcona" miednica

Góra Góra

4 cze 2015, o 19:35

świeżak

Mogę się spytać jak? Byłem u jakiś pajaców i nic, żadnych ćwiczeń typowo pod moje skrzywienie, tylko pie**** w bambus, że nic sie nie da zrobić. Pływam, pompki dzień w dzień. Do kogo się udać po specjalostyczne ćwiczenia? Jakiś fizjoterapeuta czy ktoś inny?
pzdr

Góra Góra

4 cze 2015, o 19:51

domownik

Oczywiście fizjoterapeuta, ale doświadczony w pracy ze skoliozami, albo osteopata, ale też pracujący czynnie ze skoliozami

Góra Góra

4 cze 2015, o 22:46

domownik

dejoka napisał(a):
Mogę się spytać jak? Byłem u jakiś pajaców i nic, żadnych ćwiczeń typowo pod moje skrzywienie, tylko pie**** w bambus, że nic sie nie da zrobić. Pływam, pompki dzień w dzień. Do kogo się udać po specjalostyczne ćwiczenia? Jakiś fizjoterapeuta czy ktoś inny?
pzdr

Mam dokładnie to samo. Każdy twierdzi, że nic nie da się zrobić. Ostatnio byłam u masażystki, która poleciła aby poszukała ćwiczeń w internecie. Co ona za studia skończyła? W internecie? Ćwiczenia muszą być dostosowane do rodzaju skrzywienia -.-

Góra Góra

4 cze 2015, o 22:48

domownik

zbyszek napisał(a):
30 stopni i 20 lat? to jeszcze nadaje się do korekcji, szczególnie jeśli jest "skręcona" miednica

Nie wiem czy mój przypadek ma ''skręconą miednicę'', ale chyba tak. Również jedno biodro jest znacznie wyżej od drugiego.

Góra Góra

5 cze 2015, o 08:38

domownik

Może w ogóle ich nie zrobiła w sensie studiów. Taki tekst to ją dyskwalifikuje po całej lini.

Góra Góra

5 cze 2015, o 14:44

domownik

cynamonek napisał(a):
Może w ogóle ich nie zrobiła w sensie studiów. Taki tekst to ją dyskwalifikuje po całej lini.

dokładnie.. dlatego od razu zrezygnowałam z masaży po takim tekście..

Góra Góra

3 sie 2015, o 09:56

świeżak

Czy ktoś z Was przechodził rehabilitację u Pana Jacka Staniszewskiego z Wrocławia i może potwierdzić skuteczność jego metody leczenia skoliozy. Zastanawiam się czy te opinie na stronie jego gabinetu (SKOLIO) nie są wymyślone. Chętnie porozmawiam nawet telefonicznie z osobami którym pomógł. Mam córkę 13l. - skolioza th-l, chętnie się bym tam z nią wybrała gdyby to była prawda. Strona ładnie opisana- ale jaka jest rzeczywistość - proszę o pomoc

Góra Góra

3 sie 2015, o 21:48

domownik

Jeśli skolioza ma już powyżej 55 stopni, to zapisujcie się jak najszybciej na operacje. czym większe skrzywienie, tym gorzej się operuje i mniejsz korekcja po zabiegu.

Góra Góra

4 sie 2015, o 09:40

świeżak

Operacja to ostateczność. Jeżeli córka ma 13 lat, skoliozę 20 stopni trzeba próbować wyrwać ją spod skalpela. Słyszałam że Pan Jacek Staniszewski ma dobre rezultaty swojej terapii dlatego chciałabym się skontaktować z kimś kto przechodził tam zabiegi i potwierdzi pozytywne rezultaty.

Góra Góra

27 sie 2015, o 12:11

świeżak

Witam

Jestem nowym uzytkownikiem forum (wczesniej tylko przegladalem )
Nie bede pisal czy ta metoda jest skuteczna czy nie.
Zalecam okresowa kontrole u innego fizjoterapelty / lakarza i ocene wynikow.

Pozdrawiam

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]