Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - aktywność fizyczna a skolioza

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Sport

Zaloguj | Zarejestruj

12 lut 2016, o 22:37

domownik

Cześć wszystkim,
Moja skolioza to ok. 30 stopni, mam 20 lat. Aktualnie jeżdzę na rehabilitację, mam także kilka ćwiczeń do wykonywania w domu indywidualnie dobranych. Jednakże chciałabym oprócz tego wykonywać inne ćwiczenia fizyczne, aby utrzymać kondycję, być rozciągnięta, mieć płaski brzuch. Dlatego tutaj mam do Was pytanie. Czy możecie mi polecić jakie ćwiczenia mogę wykonywać, aby być aktywna fizycznie i mieć płaski brzuch, jednak aby nie pogłębić skoliozy? Tradycyjne brzuszki odpadają, już dwie rehabilitantki mi je odradziły. Czy np. jakieś cardio z mel b jest dobrym pomysłem lub fitness w klubie fitness? Piszcie co sądzicie. Będę wdzięczna :)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
naszaklinika.com.pl
Szczegóły postu

13 lut 2016, o 09:18

domownik

Zumba :)

Góra Góra

15 lut 2016, o 17:27

domownik

Dzięki Cynamonek. Niestety nie mam możliwości chodzenia na zumbe. Mieszkam w małej miejscowości, a w innej odbywa się ona bardzo późno ;/

Góra Góra

15 lut 2016, o 19:30

domownik

to w domu :) filmików na yt jest mnóstwo :) ja ruszam się sporo a nawet tańczę podczas robienia jedzenia w kuchni hehe, muzyczka ulubiona i idzie szybciej :) naleśniki robię w trakcie chodzenia na steperze :P

Góra Góra

1 mar 2016, o 15:25

świeżak

Otóż to ! trzeba sobie zorganizować trening samemu :) ja również tak robię

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

7 mar 2016, o 11:55

świeżak

Z tego co wiem ćwiczenia brzucha nie powinny nam zaszkodzić bo wzmacniając gorset mięśniowy wpływamy pozytywnie na całą postawę. Mimo wszystko warto skonsultować to dodatkowo z naszym lekarzem.

Góra Góra

7 mar 2016, o 18:57

domownik

raczej z fizjoterapeutą, lekarz nie jest od ćwiczeń - to nie jego specjalizacja.

Góra Góra

7 mar 2016, o 20:01

domownik

Trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, bo leżenie na kanapie przed telewizorem nie jewt dobre. A jest wiele sportów i zawsze można coś dobrać do konkretnego przypadku

Góra Góra

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]