Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Skolioza a siła fizyczna

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Sport

Zaloguj | Zarejestruj

22 gru 2014, o 10:38

domownik

Czy Wy też mimo skoliozy myślicie że macie dużo siły, więcej od przeciętnego Kowalskiego ? :)
Mnie się tak właśnie wydaje. Może to psychika robi, ale czuję moc :) W sytuacjach ekstremalnych, kiedy zagrażało mi niebezpieczeństwo a było ich trochę, to dostaję takiej siły nieziemskiej można rzec :DD kiedyś szarpałem się z gościem który ważył ok 135kg a ja miałem ok 75kg i powiedział że namęczył się żeby mnie obezwładnić :) albo sobie żartował :DD , chociaż nie wyglądał na takiego. Wiem że każdy z Nas ma taką nieziemską siłę w chwili zagrażającej niebezpieczeństwo. Ale żeby aż taka różnica wagi a gościu miał nie małe problemy ? Może My skoliotycy mamy potężną siłę a mało kto o niej wie ? :) jeżeli to prawda, to niewątpliwie wielki plus :)

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

22 gru 2014, o 12:23

domownik

Swojej siły nie miałam okazji jakoś szczególnie przetestować, ale pamiętam jak na ćwiczeniach przed operacją rehabilitantka była w mega szoku, że ja bardzo rozciągnięta jestem, ponoć to bardzo nietypowe u skoliotyków. Chociaż ja jakoś szczególnie się nie staram :P

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

23 gru 2014, o 13:47

domownik

tylko że skolioza tu nie ma żadnego znaczenia, ja brałem 120kg na klatę jak miałem 16 lat

Góra Góra

24 gru 2014, o 15:49

domownik

Konkretnie :) mnie tak ogólnie chodziło o siłę.

Góra Góra

12 lut 2015, o 14:56

świeżak

A ja właśnie odwrotnie. Wydaje mi się, że mam coraz mniej siły. Szczególnie do dźwigania.

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]