Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA
skolios.pl • Zobacz wątek - Czy to wina wady postawy!??

» SKOLIOZA FORUM WAD POSTAWY » Sport

Zaloguj | Zarejestruj

16 lip 2014, o 15:48

świeżak

Cześć Nie wiem czy to ma już jakiś sens wykonywać te ćwiczenia z Mel b Abs nic praktycznie nie czuje ani żadnego mięśnia brzucha już powoli zaczynam się łamać . Ja nie wiem co ja źle robię że mi to wszystko nie wychodzi objerzałam kilka razy ten trening ale nie wiem dlaczego ja nic nie czuje że moje mięśnie pracują ? To mnie doprowadza do szału nie umiem się pewnie złapać w technice ja już nie mam siły na to wszystko!!!!!!! Dodam że mój problem też polega na tym że miałam (lewostronne skrzywienie odcinku piersiowym i prawostronne skrzywienie odcinku ledzwikowym ) czyli taka jedna wada postawy ale do dziś widzę w lustrze że mam krzywą talię lewa strona jest wcięta prawa taka bardziej prosta. Czyli może być ta przyczyna że nie odczuwam mięśni brzucha ? Daje zdjecie rtg ,brzucha i pleców.

Załączniki:
CAM02026.jpg

CAM02183.jpg
CAM02183.jpg [ 69.57 KiB | Przeglądane 3466 razy ]
CAM02180.jpg
CAM02180.jpg [ 51.05 KiB | Przeglądane 3466 razy ]
IMG_3229 - Kopia.jpg
IMG_3229 - Kopia.jpg [ 78.32 KiB | Przeglądane 3466 razy ]

Góra Góra

Twoje reklama na forum
Szczegóły postu

16 lip 2014, o 19:27

domownik

1. Jesteś świadoma, że żeby wyrobić sobie mięśnie, np. brzucha, trzeba cwiczyć i ćwiczyć - systematycznie, męcząco, musisz przedłużać czas trwania i intensywność ćwiczeń żeby jakiekolwiek efekty zauważyć?
2. Nie wiem jak Ty, ale na 3. zdjęciu widzę lekki zarys mięśni. Mały bo mały, ale jest.
3. Nie sądzę żeby taka mała skolioza miała jakikolwiek większy wpływ na pracę mięśni brzucha. Co najwyżej jakiejś części, ale nie całych, w końcu brzuch jest całkiem spory. Ale tutaj niech się wypowie ktoś z większą wiedzą na ten temat.

Góra Góra
  Zobacz profil WWW

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]